Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mit jelent ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha valaki gyerekes egy kapcsolatba 17/F?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm emiatt ment szét velem ... valóban nem vagyok túl komoly de hát basszus 17 évesen mit vegyek komolyan ? Az érettségit az rendben is van arra készülök mindenhogyan de most 17 évesen senkin sincs olyan huu de rohadt sok teher meg felelősség persze hogy 17 évesen gyerek vagyok ...


Illetve bármikor komoly témáról beszélgettünk ott teljesen normális komolyan eltudtam mondani a látásmódomat akár vallás-globális problémák-egy könyv véleményezése vagy bármi akkor mégis miért vagyok gyerekes és mit takar ez pontosan szerintetek ?



2014. dec. 21. 22:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De biztos hivatkozott valamire. Senki nem mondja ezt csak úgy valakinek. Mit mondott mitől vagy gyerekes?
2014. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Iskola mellet és/vagy nyároszünet?

Persze csak az érettségi után..

2014. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

*nyáriszünet

ON:Biztos mondott valami indokot vagy nem?

2014. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
hát nem igazán csak amikor szétmentünk azt mondta hogy azért mert hogy nagyon gyerekes vagyok és emiatt ... (nyáron dolgoztam de diákmunkába nem kaptam sokat és való igaz abból nem adtam haza )
2014. dec. 21. 23:01
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág, nem szeretnél nála rákérdezni, hogy pontosan miért?
2014. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hát ez egy bő két hete történt (igen előbb foglalkoznom kellet volna a dologgal de a dac nagy úr ) és igazából így két hét után nem is tudom hogy mennyek már úgy oda :D bocs hogy 2 hétig nem érdekeltél de rájöttem hogy tudni akarom a részleteket és meg akarom dumálni ? :D
2014. dec. 21. 23:13
 17/20 anonim ***** válasza:
Valahogy így menj oda: Szia!Ez a 2 hét alatt átgondoltam a dolgokat..
2014. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hmm ez így tényleg sokkal kulturáltabb oké köszönöm menni fog ! köszi szépen a segítséget ! :D
2014. dec. 21. 23:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is 17 évesen kezdtem el dolgozni. Dolgozol-saját pénzed lesz-megtanulsz vele bánni (jobb esetben)-felelősséget vállalsz valamiért. Gondolom így értette a válaszoló. Úgy is érettségiztem le, hogy csak hétfőnként jártam be, mert muszáj volt hazaadni pénzt. Mert édesapám elvált és élte az életét, édesanyám meg nem bírta magában. Az ember komolyodik a munkától. Lehet, hogy emiatt lepontoztok, de a munka tényleg szabaddá tesz. Persze egy férfi sosem nő fel igazán, de a lányok sokkal jobban buknak azokra, akik tudják mit akarnak, és van erejük ahhoz, hogy maguk oldják meg, maguk pénzeljék a dolgokat ^^
2014. dec. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tutika19 válasza:
a "barátnod" hány éves?
2014. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!