Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túl gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl gyerekes vagyok amiért kidíszítem a szobát?

Figyelt kérdés
Tegnap kitaláltam, hogy kidíszítem a szobánkat. Szivecskéket ragasztottam a falra stb. Párom szerint olyan vagyok mint egy gyerek és ma le kell szednem az összeset. Ti mit tennétek a helyemben? 25/N és 37/F
2014. dec. 20. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy gyerekes. Én nem szedném le a helyedben.
2014. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

szerintem a kézimunkák rontják egy lakás stílusát/státuszát

olyan "szegényesebb" lesz tőle

mint akineknincs tapétára pénze, rajzoljunk hát..


viszont ha ovis kisgyerek kézi rajza van kiragasztva az merőben más.

2014. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Noha én még csak 18 vagyok, imádom kidekorálni a szobámat (persze ha egy lakásom lenne, a többi szoba fala sem menekülne előlem). :D Lehet, hogy azért nem díjazta a párod az ötletet, mert ő idősebb Nálad egy jópár évvel. Beszéljétek meg! :) Szerintem ne add fel ezt az elképzelést!
2014. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
31%
ez olyan, mint amikor a hűtőt is agyon aggatják mindennel :)
2014. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Díszítéstől függ szerintem.
2014. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
25 évesen elég gyerekes szívecskékkel díszíteni a szobát.
2014. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 HUN_Sector ***** válasza:
62%
A szívecske inkább egy valentin napi díszítésként állhatná meg a helyét szerintem. Viszont ez is mutatja, hogy miért nem kell apád korabeliekkel összejönni. Két külön generáció vagytok és gyökeresen más felfogásban látjátok azt, hogy mi lehet szép/jó és mi nem. Itt nem te vagy a gyerekes, hanem a gondolkodásotok eltérő.
2014. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

"Viszont ez is mutatja, hogy miért nem kell apád korabeliekkel összejönni. Két külön generáció vagytok"


A te apád csak 12 évvel idősebb nálad?


Egyébként meg én sem díjaznám, hogy szívecskékkel díszíted a falat.

2014. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Meg kellett volna kérdezned, az a közös szobátok. Mit szólnál ha ő meg playboy cicák képével dekorálná ki a szobátokat?
2014. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

egy 37 éves férfi párja vagy, ezt tekintetbe véve az ő szempontjából gyerekes dolog a szívecske.

olyan mint egy tiniszerelem

2014. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!