Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén engem akar? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén engem akar? Vagy csak beéri velem?

Figyelt kérdés
a párommal ano 1 évig voltunk együtt, boldog kapcsolatunk volt, de közénk álltak a gyerekkori problémái drog, anya elvesztése 5évesen..mindig azt éreztem egy pótmamát keres, én pedig nagyon fiatal voltam még a házias szerephez végül elhagytuk egymást, nem telt el pár hét összejött egy csajjal akivel másfél évig volt együtt azt nem tudom mennyire szerette, de velem nem is volt hajlandó kapcsoltba kerülni,sokat szenvedtem végül megkeresett elkezdte csalni velem a barátnőjét, végül annyira nem jöttek már ki, hogy kidobta és velem van.. ő azt vallja, hogy engem mindig is jobban szeretett nőként mint amazt, még is úgy érzem, hogy a problémák miatt hagyta és nem miattam ..nagyon fáj. szerintetek?
2014. dec. 27. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs lo jo a szamar is. Jo vagy neki most mert van kit dugni nagyon naiv vagy kerdezo.
2014. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Téged akar. Az, hogy bizonytalan vagy önmagadat illetően, nem az ő bűne. Tehát ne is büntesd őt.
2015. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!