Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ráírjak a volt Barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a volt Barátnőmre ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat volt, majd szakított velem a sok veszekedés miatt. Összejöttem ismerősével, sokat segítettünk egymásnak, de mindig Őt szerettem. Amikor közös rendezvényekre mentünk el, akkor többször könnyes szemekkel ment el mellettünk. Többször rám írt, az elején pedig napi szinten bemászott a facebookomra. 1 év után szakítottunk ismerősével, akkor hirtelen profilképet váltott, olyan zenéket rakott ki, amelyeket magamra vehetek, vagy tőlem ismer. Az édesanyja is hirtelen mindenemet belájkolt, több dolgot megosztott. Volt Barátnőm pedig belájkolt egy olyan képet, ami még fent maradt régről, együtt vagyunk rajta. Ezek után ráírtam, de nem volt közvetlen és egyáltalán nem érdeklődött felőlem. Nagyon összezavart, mit tennétek a helyemben? Zaklatni nem szeretném, de ráírjak azért? 22/F

2015. jan. 6. 17:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!! :) szorítok :)
2015. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Mindenképp találkozzatok és csak őszintén :)
2015. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ráírtam, jót beszélgettünk, már közvetlenebb volt, viszont a végén szó nélkül lelépett, és az utolsó üzenetemre azóta sem válaszolt. Kedves Hölgyek jól összetudjátok zavarni a másik nemet.. :\
2015. jan. 11. 17:40
 14/24 anonim válasza:
Mennyi ideig voltatok egyutt? Majd leirom miert kerdeztem,az egy eves kapcsolatod mit szolt ahhoz,hogy meg fenn van az a kep?
2015. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Az utolso valaszhoz meg csak annyi.hogy en is hasonlo szituacioban vagyok ,mint a volt baratnod szoval varom valaszod es segitek ha tudok.
2015. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
2,5 évig voltunk együtt. Barátnőitől hallottam vissza, hogy mondogatta, hogy csak azért jöttem össze az ismerősével, hogy bosszantsam, vagy hogy a közelébe maradjak. Azt is hallottam, hogy szerinte nem illünk össze. Ebben igaza is volt. Sokszor volt közös programjuk, ilyenkor beszólogatott neki, csesztette, volt hogy utána is ment az utcán és kiabálta, hogy na jól megvagytok?! Ez akkoriban volt amikor belépkedett a facebookomba. Majd jött az, hogy többször mindhárman ott voltunk egy programon és könnyes szemekkel ment el mellettünk. Amikor rám írogatott, akkor kérdezgette, hogy jól megvagyunk-e. Ennél többet nem tudok, hogy mi zajlott le benne.
2015. jan. 12. 19:43
 17/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértettem. :) Az egy éves kapcsolatom? Több is fent maradt, és szépen lassan elérte, hogy leszedegessem. Ezt az egyet viszont nem szedtem le. Magam sem tudom, hogy miért. Szerintem mindig is érezte, hogy nem vagyok túl az exemen.
2015. jan. 12. 19:44
 18/24 anonim válasza:
Nem ertetted felre:) Biztos vagyok benne.hogy feltekeny volt es bantotta,lehet az is roaszul esett volna neki,ha egy szamara idegennel jottel volna ossze,de igy megfajdalmasabb volt.amugy volt benne valami mikor elkezdtel ismerkedni,randizni az ismerosevel,higy idegesitsd vagy hogy azt mutasd tul vagy rajta? Varatlanul ert teged a veszekedesek ellenere a szakitas? Jah meg annyit.hogyha nem is erintette volna meg az.hogy massal vagy akkor nem lett volna ideges.a haragot nehrz leplezni! Az hogy ennyi ideig voltatok egyutt pedig egerosit.h nehez volt elfelrjteni.sztem aar egy egy eves kapcsolatot is nehez vagy par hoaposat...amugy amikor szakitott csak azt mondta.hogy a sok veszekedes miatt?Remelem nem baj.hogy ennyit irtam:)
2015. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem baj, örülök minden tanácsnak! :)


Nem, nem volt ilyesmi bennem. Inkább egy kétségbeesett lépés volt tőlem. A lány mindent megtett, közeledett felém, én pedig engedtem, mert nagy szükségem volt a támaszra. Talán inkább még olyasmi lehetett bennem, hogy így a közelében maradhatok. A szakítás nem ért váratlanul, sok esélyt kaptam már tőle, és előre szólt, hogy így nem lesz jó. Akkoriban azonban nagyon nem tudtam mit kezdeni magammal és az érzéseimmel, csak azt néztem, hogy nekem mi a jó. Abból a szempontból ért váratlanul, hogy pont akkor szakított velem, amikor megjött az eszem, amikor tényleg rájöttem, hogy mennyi hibát követtem el. Viszont ekkor már nem tudott megbízni bennem. Főként a sok veszekedés miatt szakított velem, persze ez azért kicsit bonyolultabb. Sok problémám van, kötődési is, és nagyon sok mindenben kitartott mellettem és segített. Cserébe viszont nem köszöntem, háláltam meg sehogy, de ha valami nem úgy volt, ahogy én azt szerettem volna, sajnos keményen veszekedtem vele. Önző voltam és gyerekes. Úgy érzem azóta nagyon sokat fejlődtem. Nagyon mélyen magamba néztem, rájöttem sok dologra, köztük arra is, hogy mi lehetett az oka, hogy a semmiért is veszekedtem. Persze ez nem mentesít a felelősség alól, de a jövőben már tudatosan tudok tenni ellene. Az egy éves kapcsolatomban pedig pont az ellenkezőjét éltem meg. Én voltam az erősebb, és nekem kellett segítenem. Ekkor döbbentem rá, hogy mennyi erő és szeretet kellett ahhoz, hogy Ő ennyi ideig kitartott mellettem. Rájöttem, hogy tényleg nagyon szeretett, de nagyon bánt, hogy nem becsültem meg.

2015. jan. 12. 20:41
 20/24 anonim válasza:
Ertem...en szemely szerint azert viselkedek ellensegesen az exemmel mert egyreszrol hianyzik es szeretem de nem akarom .hogy nehogy ujra megbantson vagy nem akarom.hogy lassa.hogy meg hianyzik vagy szeretem...ha nagyon szeretdd semmikepp ne add fel meg probalkozz meg parszor:)
2015. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!