Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ráírjak a volt Barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak a volt Barátnőmre ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat volt, majd szakított velem a sok veszekedés miatt. Összejöttem ismerősével, sokat segítettünk egymásnak, de mindig Őt szerettem. Amikor közös rendezvényekre mentünk el, akkor többször könnyes szemekkel ment el mellettünk. Többször rám írt, az elején pedig napi szinten bemászott a facebookomra. 1 év után szakítottunk ismerősével, akkor hirtelen profilképet váltott, olyan zenéket rakott ki, amelyeket magamra vehetek, vagy tőlem ismer. Az édesanyja is hirtelen mindenemet belájkolt, több dolgot megosztott. Volt Barátnőm pedig belájkolt egy olyan képet, ami még fent maradt régről, együtt vagyunk rajta. Ezek után ráírtam, de nem volt közvetlen és egyáltalán nem érdeklődött felőlem. Nagyon összezavart, mit tennétek a helyemben? Zaklatni nem szeretném, de ráírjak azért? 22/F

2015. jan. 6. 17:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem, és biztos vagyok benne, hogy már egészen másról szólna ez a kapcsolat. :)


Ha Te is elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor ne légy ellenséges vele. Már ha szereted még. Nem tudom, ti hogyan vagytok, de tapasztalatból mondom, hogy minden ember változik, és akkor jön rá, hogy mi mennyit ér, amikor elveszíti. Ha szeretitek egymást, akkor adjatok esélyt egymásnak, hiszen ma már tényleg meg kell becsülni azt, ha két ember valóban szereti egymást.


Nálunk például akkor is érezhető volt, hogy nagyon szeretjük egymást, amikor szakítottunk. Találkoztunk, hogy visszaadjuk egymásnak a cuccainkat, de mindketten éreztük, hogy valami erős kapocs van közöttünk.


Köszönöm az érdeklődést és a tanácsokat! :)

2015. jan. 12. 21:07
 22/24 anonim válasza:
Ha roviden elmeselem velunk mi van, eltudod mondani a velemenyed hatha te jobban atlatod a problemam? Masik szemszogbol,persze csak ha nem problema:) Engem teljesen varatlanul ert a szakitasa , igazabol nem tudom az okat meg ma se, aztan probalt velem joban maradni en meg sokat kerestem.o viszont mindig csinalt vmit amivel ugy tunt , mintha direkt bantana, a barataimmal lett joba...biztos voltam benne,hog szeret,de most szabadsag kell neki.Sokaszor lattam,hogy megviseli ,de nem vallotta be.pedig jol ismerem a reakcioit.De elkezdett ellensegesen viselkedni velem ,majd mikor ezt nemhagytam.hogy tovabb bantson,kitoroltem az eletembol,nem erdekelt,hogy mivel bosszantott,nem reagaltam ra csak el akartam felejteni ...es nem irtam neki elkezdtem massal ismwrkedniamire nagyon kivancsi volt aztan egyszercsak a volt evfordulonk korul kitort a kozossegi oldalrol es az utcan ugy megy el mellettem mintha nem ismerne..de igy mrg aklor se viselkedett,mikor meg tudta,hogy szeretem es kerestem...Ha esetleg valaszol, elore is koszonom,neked pedig kitartast kivanok!
2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
*kitorolt
2015. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy nem tudod miért szakított veled. Pedig ezt meg kellett volna beszélnetek. Mindenesetre én az őszinteséget ajánlom, ne játsszatok egymással. Próbálj meg beszélni vele, de csakis őszintén. Ha kiismerted őt, ismered a reakcióit, akkor érezni fogod, hogy őszinte-e veled. Persze másnak mindig könnyebben ad tanácsot az ember. Én is ismerem Őt, mégsem tudom, hogy most mit szeretne, hiszen összezavart.
2015. jan. 13. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!