Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyesen döntöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttünk?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, minennap veszekedtünk,mások voltak a célok,nekem család,gyerekek,neki teljesen más,szeret engem,én is őt, de nem kaptam sosem törődést,rosszul bánt velem, nagyon ritka volt amikor tett értem valamit,vagy kimutatta a szeretetét. én még így is vele maradtam volna,de tegnap hoztam egy döntést hogy legyen vége, elvégre megöljük egymást ,és voltak eléggé súlyos dolgok,megütés,megalázás, én mindent vele terveztem,ő pedig jó párszor mondta nekem hogy nem velem tervezi a jövőjét,de szeret,erre akárhányszor felmerült a szakítás ,mindig szomorú volt,ésmondta h szert,és tegnap higgadtan megbeszéltük a dolgokat,és szakítottunk, de nagyon ki borult,mint ahogyan én is ,teljesen tönkre mentem,csak sírok,sírok,mert szeretem,és mégis elkell engednem, remélem nem fogom megbáni,és ő sem, és szerintetek így helyes? Hogy szeretjük egymást, de nem vagyunk boldogok? Csak ritkán...... helyes döntés így szakítani? HOgy nagyon szeretjük egymást? Valaki segítsen .............. Lehet hogy fiatal lány vagyok...... de ez a 3 év az életem egyik nagy része volt......amit sosem akartam elengedni magamtól.

2015. jan. 14. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod hogy nagyon szeretitek egymást. Én azt látom, hogy csak te szereted őt. Ő nem szeret téged. Igen, jól döntöttetek.
2015. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne azzal foglalkozz, hogy mások szerint mi a "helyes", hanem azzal, hogy számotokra mi az. És persze ne nézd úgy, hogy tegnap szakítottatok és mára "teljesen tönkre mentél" mert az nem idő, egy este alatt semmit nem lehet feldolgozni, átgondolni. Adj időt a dolognak, az majd megmutatja, mi a helyes... mi is szakítottunk a párommal 3 év után... majd 3 hónapra rá újra együtt lettünk, és vagyunk már újabb 15 éve... nekünk úgy tűnik, EZ volt a helyes, abban a három hónapban MINDKETTEN átgondoltuk, hogy mit akarunk a másiktól, mit rontottunk el, hogyan lehet összehangolni az álláspontjainkat...

Lehet, hogy nálatok is ez lesz a helyes... de lehet, hogy az, hogy tényleg nem illetek egymáshoz, és mindketten valaki más oldalán lesztek boldogok. Ezt nem lehet megjósolni, a következő hónapok majd meg fogják mondani. Pont egyet ne hagyj, hogy más mondja meg, hogy nektek mit "kell" tennetek...

2015. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem van: Gyereket akarnál valakitől, aki megütött, megalázott?
2015. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Megutes, megalazas?


eleted legjobb dontese volt hogy otthagytad ezt a patkanyt.


legyel eros, vissza ne csalogasson, fel ev mulva ugy fogod erezni hogy ujjaszulettel. Ha visszamesz hozza egesz eletedben boldogtalan leszel.

2015. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól döntöttetek, nehogy vissza táncolj.

Egy normális párkapcsolatba nem fér bele a megalázás, fizikai bántalmazás, hogy nem törődik veled, és az érzéseiddel. Ez nem szeretet, nem szerelem.

Ti nem egymást szeretitek, hanem te szereted őt, ő meg saját magát.

2015. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. Öt évembe telt, mire ki tudtam belőle lépni, ez alatt az idő alatt kétszer ütött meg úgy, hogy kórház lett a vége. Mégsem tudtam haragudni rá, és a szakításra is nagyon nehezen szántam rá magam.

Végül elhagytam, és majdnem két évig szenvedtem miatta, sírtam éjszakánként, depressziós voltam,

De nem mentem vissza hozzá, hiába könyörgött. És egyik reggel úgy ébredtem fel, mintha sosem szerettem volna őt, mintha sosem jelentett volna semmit sem. Ezután néhány héttel ismertem meg a vőlegényemet, most szombaton lesz az esküvőnk. :)

Nála jobb embert nem ismerek, mindent megtesz hogy a kedvemben járjon, és két és fél év alatt, mióta együtt vagyunk még csak a hangját sem emelte fel.

2015. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát igen nem más véleménye a fontos, csak nem értem hogy miért csak ilyenkor,szakításkor látszik rajta a szeretet,és a fájdalom, régebben szakítottunk egyszer,akkor vissza könyörögte magát, de most erős leszek,ha fáj,ha nem, csak az a baj hogy nekem ez volt az első komoly kapcsolatom, és nem tudom elképzelni nélküle, de pedig elakarom felejteni, csak nagyon sajnálom, ahogy ma reggel is elment dolgozni...... rá volt írva a fejére a fájdalom, és nagyon sajnálom őt, de pedig tudom hogyha kibékülnénk,akkor megint csak egy két hétig lenne minden happy aztán újra a régi lenne minden, szeretem nagyon, de el akarom engedni, ő is nagyon sajnál engem, és félt,mert tudja milyen lelkis és gyenge vagyok ilyen téren, de azt ő is tudja hogy nekünk így lesz jobb ,de pedig ő sem akar elmenni, ha szeretjük egymást ha nem, én mindig mindent megbocsájtottam neki, ahogy beszélt velem, elfogadtam hogy ő ilyen, de én boldog életet akarok, elvileg ő is velem tervezet, ma azt mondta, de ezt mégsem mutatta ki,maximum a kapcsoaltunk legelején, én is hibás vagyok, nagyon féltékeny voltam, és nem bíztam benne,pedig nem adott rá okot, max azt hogy nem éreztem magam szeretve, ő nem bújt hozzám soha, és már az utóbbi időben szex sem volt nagyon .....csak ilyen havi 1 alkalommal. mert ő mindig fáradt volt.....(elvileg) meg hogy így hogy felidegesítem állandóan így nincs kedve hozzá,mindig ezt mondta...... megromlott a kapcsoalt,és nem voltunk boldogok,csak mindig abban reménykedtem hogy majd változik,változok,és jó lesz minden, mi nekünk nem hiszem hogy segítene az idő.... ahogy írtam már voltunk külön.....de a békülés után csak pár hét volt újra jó,és kezdődött minden..... meg nagyon zavart az hogy eléggé kisírté az alkohol....napi 1 sör, hétvégén több sör,.....aztán a végén ebből ki tudja mi lett volna, én családba vágytam és boldog biztonságos kapcsoaltra..... ő idősebb volt nálam, de mégis mindig csak az ő jövőjét tervezte,nem a mi jövőnket.....nagyon szeretem, de jobb lesz így
2015. jan. 14. 10:58
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem nem fogom megbánni hogy ezt a döntés hoztam.....
2015. jan. 14. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a férfi aki megüt egy Nőt...többet emberszámba sem venném, mondhat utána bármit!!!! A leírtak alapján ez a kapcsolat inkább egy függőség Nálad mint egy szerelmi viszony...addig nem lesz vége amíg nem lépsz ki belőle véglegesen.

Sok Nő beleesik abba a hibába, hogy azt hiszi, hogy attól mert szereti a párját akkor boldog kapcsolatban él. Ez nem szerelem sokkal inkább valami rajongás féle....tiszta egyoldalú az egész....és ne lepődjél meg azon, hogy a párod fenntartja a STATUS QUO-t , hiszen Ő a haszonélvezője az egésznek. Ragaszkodsz valamihez aaminek semmi köze a valósághoz....ébredj fel és csak a tényeket nézzed!!!

Persze nehéz elfogadni azt, hogy életed egy részét lehúzod a klotyón ,de ne a múlttal foglalkozz....azon nem tudsz változtatni, de a jövődön még igen!!!!

37F

2015. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem fogod megbánni, jól tetted. Nehéz lezárni egy hosszú kapcsolatot, főleg, ha ez volt neked az első, de nem szabad csak ezért beleragadni. Mert minél tovább húzzátok, annál rosszabb lesz. Ha egyszer közölte, hogy nem veled képzeli el az életét, akkor semmi értelme várni a csodára. Persze, hogy szomorú ő is, nehéz elengedni a megszokottat, de innen már lépni kellett. Fogsz találni olyan embert, aki jobban megbecsül, csak adj időt magadnak.


25/n

2015. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!