Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyes döntés lenne szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes döntés lenne szakítani? (nem vagyok túl jártas benne; kissé hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval bővebben a dolog:

17/L vagyok, és a barátom 21 éves. Én természetes gimnazista vagyok a városomban, ő pedig egyetemista Pesten (de alapon ő is a városba lakik).

Így végtére is egy fél-táv kapcsolat, pár nap híján 7 hónapja vagyunk együtt.

Nekem első kapcsolatom és első (talán második) komoly szerelmem.


Szóval akkor a valódi lényeg:


Már korábban felmerült bennem a szakítás, de mindig elnéztem mert szeretem, de biztosan szerettem őt. Mindig volt pár komolyabb beszélgetésünk, de sosem vitáztunk nagyon, nem kiabáltunk meg ilyenek, nagyon jól kijöttünk, igazán boldogok voltunk.

Az első komolyabb probléma a a szex. Nekem úgymond "traumás" volt az első, így lelki szarságok okán nem is kívánom. Neki ez oltári probléma, én rosszul leszek a gondolattól is..

Aztán ami csak az én problémám, és ami igazán a végleg szakításhoz vitte a fejem, az az, hogy sose vitt el randizni. Azt mondta azt csak azok csinálják, akik még nem jöttek össze, és vigasztaljon, hogy az exét se vitte el sehova. Kértem, hogy változtasson, mert én alapból egy elég pörgős lány vagyok, szeretek kimozdulni, és olyan helyekre menni, ahol jó emlékeket lehet szerezni (és nem kérkedésből de nekem megvan a tőkém is hozzá, 17 évesen persze szülők jogán), de sose kértem, hogy nagyon drága helyekre menjünk. Gondolok én pl mozira, korira, egy sétára a közeli erdőkben, akár egy étterem, ha az egy gyorskajálda is. A beszélgetésünk alapján azt mondta,hogy változni fog, és mindent megtesz, hogy változzon.

Nem tett, és mindezt a vizsgaidőszakra fogta (holott ugyan ez volt szorgalmi időszakban is), de azért nem hiszem hogy 0-24-ben tolja a tanulást, és nincs 2 órája rám AMIKOR itthon van és nem Pesten.


Igazából van még egy két dolog de akkor túl hosszú lenne, szóval azt max akkor írom, ha esetleg valaki végigolvassa a regényem, és igényli a többi részt is ^^"



2015. jan. 19. 15:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azert a csalad, gyerek nem egy nagy erv.... marmint vannak (fanatikusan vallasos) parok akik tenyleg csakmgyerekgyartas celjabol szexelnek... egyszer ketszer az eletben meg megnlehet csinalni akkor is, ha rossz.... szovalmha a kerdezo majd gyereket akar, akkor lefekszik a pasival akkor is, ha maga a szex nem lesz nagy elmeny
2015. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ez most már teljesen más téma... mondtam, hogy nem érzek iránta, és nem is a vallás ami bezavar.. megtörtént, nem tudok mit kezdeni vele, innentől csak meggyónhatom, hogy a lelkiismeretem tiszta legyen.

Nem mondtam, hogy teljes mértékben kizárnám a szexet, csak sose úgy van felvezetve, ahogy nekem lenne kényelmes.

gyakorlatilag semmi romantikát nem vitt bele, egyikbe se, csak állandóan biztatott, hogy jó lesz, nem lesz baj, stb..

Nekem meg inkább arra lett volna szükségem, hogy lenyugtasson, és az érzelmekkel vegyen rá...


amikor az első volt, úgy történt, hogy olyan este 8 körül volt, előtte szórakozgattunk a neten, filmet néztünk, és úgy film közepénél elnevettük magunkat mert tök gagyi volt a jelenet, és éppen indítottam volna tovább, de letepert, és bumm az egész. ennyi

Nem így képzeltem, és az egész lerombolta a még bennem élő kis gyermeteg ártatlanságot... ezért is van az, hogy nem igazán kívánom, mert kb majdnem mindegyik ilyen volt.

2015. jan. 19. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!