Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek megyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicakutyaló kérdése:

Mit tegyek megyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Decemberbe jártam egy fiúval akvel szakítotam mert nem szolt hozzám. Januárba egy másik fiúval jártam Szakítottunk/szūnetet tartunk azèrt mert egy másik lányt ölelgetett akibe elöttem volt szerelmes. Szeretem a decemberi exemet de a februárit is. A decemberi exem a suliba állandóan néz ezt egy lány és két fiú mondta hogy néz a februári flegmáskodik.

Ki szeret ès èn kit szeressek szerintetek?



2015. febr. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
a decemberi biztos szeret téged, ezért te a januárit szeresd
2015. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát a februáriról lecsúsztál már bocsi, a decemberi meg ha van egy kis esze nem jön veled össze újra, ha azért dobtad mert nem szólt hozzád... elég gáz, hogy nem próbáltál nyitni felé és úgy kiraktad mint macskát szarni, és utána találtál is magadnak mást, aki viszont élete szerelmét ölelgeti helyetted
2015. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válaszd egyiket sem, lépj tovább. Túl sok a probléma körülöttük!
2015. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A decemberit mást rèszt a barátnőm miatt is dobtam mert bekavart ès aztmondta hogy ki használ ès rá halgattam nem a szivemre
2015. febr. 28. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se, mindenkinek jobb egymás nélkül!
2015. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Bár ilyen idős lennék és ilyen problémáim lennének csupán.
2015. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A második fiú valószínű az exét szereti. Az elsővel meg ha újra össze jössz, mindig attól fog tartani, hogy mikor dobod ki megint. Szerintem tanulj mindkét esetből és lehet jobb lenne továbblépned!
2015. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ès arra nem tudnátok válaszolni hogy mièrt nèz a decemberi
2015. febr. 28. 14:42
 9/9 anonim ***** válasza:
bírom mikor mindig áthárítják a dolgot a barátnőre... szerintem ne őt okold hogy rá hallgattál hanem saját magadat, szal sztem ne válaszd egyiket se ha ilyen komolytalan vagy, hogy saját véleményed sincs, majd ha komolyodsz kicsit ;)
2015. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!