Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés
Kicsit önzőnek hat a kérdés és talán az is. Megismertem egy lányt nyáron. Szép kedves és nagyon jó fej,jó vele beszélgetni. Rögtön megtetszett és kavartunk, a baj az, hogy én külföldön tanulok. Kint megismertem egy másik lányt, nagyon jó teste van, jó vele a sz3x ( az előző lány még szűz), de lelkileg annyira nem kielégítő, olyan tipikus kis "pi csa" lány. Az egyikhez a szívem a másikhoz pedig az "ösztöneim" húznak. Nem akarom átverni őket, ezért akarok dönteni, de nem tudom hogyan.22/f
2015. jan. 25. 15:17
 1/10 CptTomato ***** válasza:
100%
Azt válaszd amelyikkel több időt tudsz tölteni... de ahogy nézem nem nagyon választás ez csak magadat nyugtadod meg vele hogy nem kavarsz egyszerre többel.
2015. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
minek váalsztani az egyik kint van a másik meg itthon :)
2015. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsolt122 válasza:
Azt válaszd amelyikkel úgy gondolod tovább tarthat a dolog már, ha te tovább akarod csinálni nem csak tartalékba helyezni :D
2015. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyiket se sztem... :D de hamár választani kell: "halgass a szivedre"
2015. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az első lányt. Hiszen hosszútávon mit kezdenel azzal akivel csak dugni lehet ?

persze ha nem hosszútávra tervezel akkor inkabb a jobb alkatú lányt. Ha őt bántod meg hamarabb túlteszi magat rajta. Szerintem. Nála talan nem lesz olyan mély az érzelmi kötődés

2015. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha az itthoni "kislány" megtudja, hogy ismeretségetek alatt összefeküdtél mással, akkor ezen a problémán már egyáltalán nem kell agyalnod.
2015. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy mi a fontosabb számodra.
2015. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha mind a két lány ugyanolyan közel lakna hozzám, gondolkodás nélkül az elsőt választanám.Viszont a másik lánnyal egy suliba járunk, míg az elsővel nagyon keveset tudnék találkozni, mert messze vagyan.Ezért ez a dilemma.
2015. jan. 25. 15:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már most mással k*rsz, akkor annyira nem húzhat a szíved az elsőhöz.
2015. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attól függ meddig leszel még kint! A távkapcsolat hosszút távon nem működik. Egy szexkapcsolatért nem érdemes eldobni semmit, de ha még évekig kinn leszel akkor felejtős az aki itthon van.
2015. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!