Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitani szeretnek a baratommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani szeretnek a baratommal?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok. Nem erdekelnek fikazo kommentek mint pl.: jaj kibantott micimacko, vagy inkabb az iskolaval foglalkozzal ne a pasikkal. Koszi. Majdnem 1,5 eve vagyunk egYutt a baratommal. Egyszer nyaron majdnem szakitottam vele egy hulye idiota fiu miatt, utolag rajottem orulok h nem tettem meg. De! Azota is ha veszekszunk mindig felhozza pedig azert fel eve volt. Amikor mondom neki h jobb lenne ha kulon folytatnank rogton mondja h en vagyok a mindene, es neki nincs senkije anyjaval is rosszban van alig vannak baratai stb.. De nyar ota egesz jol megvoltunk. Egeszen mult hetig. Mult heten volt egy buli Ahol ott volt egy regi jo baratom akit sgy ideje nem lattam es nagyon felkavart. Egesz buli alatt egyutt voltunk nagyon sokat beszelgettunk neha fogtuk/simogattuk egymas kezet, jatszott a hajammal, illetve ram dolt/en ra, vagy az olembe hajtotta fejet, egymast olelve/dolve tancoltunk. Ott volt a baratom is azt latta csak h egyutt tancolunk. De akkortol kezdve nem vartam h hozzam erjen, megcsokoljon, egyutt aludjunk stb... Azzal a sraccal is beszeltem sokat (aki nem mellesleg baratom egy haverja) es azt mondta sajnalja h osszezavart, nem tudja mi volt vele csak jo erzes volt velem lennie, de neki megvan mar a "szerelme" es nem jonne ossze velem. En ezt megertettem habar nagyon fajt, de elfogadtam es abbahagytam a flortolest meg ilyesmi. Viszont azota is ra gondolok, es nagyon nem varom h a baratommal toltsek egy kis idot. Baratnoim szerint csak fellangolas de en nem igy erzem. Segitsek mi van velem mit tegyek?

2015. ápr. 6. 09:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam h hulyeseget irtam :DD az a baj h szeretem. Csak mar nem vagyok szerelmes ugy mint regen. Egyre tobbszor nezek mas fiukra, tobbszor emlitem meg neki h edzhetne mert az mar nem babahaj (haj=zsir)
2015. ápr. 6. 09:49
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem szereted te már őt, csak érzelmileg kötődsz hozzá. Ez világos abból, amit írtál.
2015. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Felek meg fogom banni
2015. ápr. 6. 10:26
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, szerintem ne raboljátok tovább egymás idejét. Persze, sajnos megfog bántódni, ezt nem tudod elkerülni, de egy szakítás sohasem lehet fájdalommentes. Enyhíteni tudod ezt kicsit, ha őszinte vagy, de nem alázod meg, nem hozol fel más pasikat, nem hibáztatod semmiért. Mondd el, hogy nagyon sokat jelentett számodra, de úgy érzed, hogy vége, nem adjátok már meg egymásnak, amit igényelnétek mindketten.
2015. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most beszeltem vele. Probaltam felhozni de amint kimondtam rogton elfogott a felelem. Igy hat varok meg egy kicsit. Nem mondtam neki h masra vagyom mert a sracot nem szerrtnem bemartani. Viszont elkezdett sirni, meg h h lehetek ennyire onzo o mindent megad, es h o biztos abban h csak ot akarom stb... Es megkerdeztem h mi lenne ha szakitanek, a valasza az volt h ugrana a hidrol
2015. ápr. 7. 02:08
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez érzelmi zsarolás, aminek semmi kötelességed magad kitenni. Elhiszem, hogy fáj neki, mindenkinek fáj, ha szakítanak vele, de attól még sajnos méltósággal kell viselni -amennyire lehetséges- és nem terrorizálni a másikat.
2015. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jaj goofy, van, akit nem akarsz a falubol magadenak? Ez nem a pokemon, h szerezd meg mind, bar 15 evesen mar azon se kell manapsag csodalkozni, ha vemhes vki.

Ha leugrik a hidrol egy ilyen miatt, akkor pedig egy hulyevel kevesebb, kossel a labara kotelet, es lesz egy jo bungie jumpingban resze talan.

2015. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Normalis kommenteket legyszi 😂😂,
2015. ápr. 11. 10:13
 19/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam irok h mi lett vegul szakitottam vele meg majusban. Azota sokkal felszabadultabb vagyok koszonom a sok segitseget :)
2015. nov. 16. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!