Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért veszítem el az irányítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszítem el az irányítást egy kapcsolatban egy idő után?

Figyelt kérdés
22F vagyok, amikor összejövök egy lánnyal, sokáig teljesen rendben van minden, én találok ki programokat, elmegyünk erre arra, mindig a kedvében járok, nem papucs vagyok és háttérbe szorítom magam, hanem tudok vele felszabadult és kedves lenni, majd kb mindig 4-5 hónap után azt érzem, hogy kezd kicsúszni a dolog a kezemből, és utána ő kezdi el hordani a nadrágot. Bármit mondok, az nem jó neki, lekezelően beszél velem sokszor, és mint ha nem lenne kedve ahhoz, amiket én találok ki. Miért van ez? Eddig majdnem mindegyik kapcsolatomnak ez lett a vége, és mindig 4-5 hónap után kezdődtek a bajok. Társfüggő lennék, és ilyenkor érek el arra a pontra, hogy beadom a derekam, és az az elsőrendű problémám, hogy nehogy elhagyjon? Mit lehet ezzel kezdeni? Sokadik kapcsolatom ment így gallyra, ami az elején nagyon jól és intenzíven indult..

2015. ápr. 15. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert kezd fontossá válni a nő, másrészt elkezdesz attól félni, hogy otthagynak. Pedig egy kapcsolatot csak teljes szívvel érdemes csinálni. Próbálj olyan nőt keresni, akiről látod, hogy nagyon akar téged, nem csak egy gyereket tőled, vagy a férjhez menést. Csak az a baj, hogy a nők nagyon meg tudják játszani magukat. Azt hiszed, téged szeret, pedig csak férjhez akar menni. De azért nem kell feladni! És ha az első jelet észreveszed, hogy már a nő nagyon kezd uralkodni rajtad, akkor tedd szóvá. Tegnap a te kedvedért mentünk ide meg ide, ma az én kedvemért tegyük meg ezt vagy azt. Valahogy így. És ha erre nem veszi a lapot, akkor komolyabban is beszélhetsz vele: Úgy látszik, te csak saját magadat szereted, engem nem annyira, mert mindig csak az történik, amit te szeretnél. De a legfontosabb, hogy mindkettő szerelmes legyen.
2015. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, rátapintottál a lényegre. Sajnos félek attól, hogy elhagy. És ez látszik rajtam...
2015. ápr. 22. 15:34
 13/13 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy én eg olyan nőt várok, aki így oda van értem? Pl ő is. Nem unalmas, nagyon érdekes, szép lány, jófej a családja, és az elején szó szerint rajongott értem. Most meg már mint ha megszokta volna, hogy vele vagyok. 5 hónap után nem itt kéne tartanunk nem?
2015. ápr. 22. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!