Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok ti ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Lányok ti hogy fogadnátok ha a barátotok azt mondaná rólatok,hogy nem vagytok valami nőiesek? Átlagosnak mondanám magam,szerintem az alakom is teljesen rendben van,az arcom kedves,mindig mosolygok,úgy gondolom semmi baj nincs a nőiességemmel. Normálisan öltözök,igaz,kevesebbet mutatok mint más lány például nekem egy sima póló jobban tetszik mint egy kivágott. Szoktam fiúkkal nevetni és kevésbé vagyok finnyás vagy cicomás mint a többiek de szerintem ennyi még belefér. Barátom szerint nem vagyok az a tipikus nő. Mégis mit vár,hogy díszpinty legyek? Ti szakítanátok egy ilyen kijelentésért? Szerintem ha engem valaki szeret annak én vagyok a legvonzóbb,nem? Vagy csak túl naív lennék?

Válaszotokat előre köszönöm :) 19L



2015. ápr. 23. 12:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen,lehet. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 23. 12:32
 12/19 anonim ***** válasza:
ha nincs ellenedre nagyon, azért néha meglepheted. menj egyszer-egyszer szoknyában, majd biztos nagyon fog örülni. persze csak ha téged nem zavar nagyon a szoknya. de az alapvető stílusodat azért ne változtasd meg miatta.
2015. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Dekoltázs, szoknya, magassarkú, szolid smink stb. Szerintem ezekre gondolt
2015. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen,ezekre de tényleg olyan fontos ez nektek,fiúk? Mármint komolyan ennek örültök jobban mint a belső dolgoknak? Nem vagyok csúnya,sok fiú szerint vonzó vagyok,de mindig is úgy gondoltam hogy nem a külső alapján kell dönteni hogy ki legyen a párom.
2015. ápr. 23. 12:41
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló barátom. Nagyon bosszantó volt, mert ő nem csak utalgatott rá. Egyszer konkrétan kijelentette, hogy ahogy én kinézek, úgy nem engednének be egy szórakozóhelyre sem. Mert nem pichaszoknyában meg mélyen dekoltált pólókban mászkáltam (és azóta sem). Mondjuk, ilyet nem tapasztaltam, hogy bár kifizetem a belépőmet, csak mert hosszú nadrág és egy póló van rajtam, nem engednének be bulihelyre. De ez más kérdés. Folyamatosan mondogatta, hogy így vagy úgy öltözködjek- kifejezetten tiniribit akart belőlem csinálni, a jelek szerint. Nem mondhatnám, hogy összejött neki, és az is elképzelhető, hogy nem volt túl hosszú életű a kapcsolat sem.


Amíg nem ilyen agresszívan, bántóan és sértően mondja - pl rábök egy lányra, nyáron, hogy igazán, én is hordhatnék ilyen rövid nadrágot (kb öv vastagságúra gondolt), addig szerintem ez nem is olyan vészes. Meg a "nem vagy az a tipikus nő" akár pozitív jelentéssel is bírhat. Manapság a "tipikus" jelző leginkább negatív véleményt tükröz, bár ez lehet, csak nálam van így.

2015. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Párszor előfordul,hogy közös ismerőssel példálózik,hogy na,ő sokat mutat és milyen jól áll neki. Nem tudom,az alakommal nincs baj,egyáltalán nem vagyok kövér,a melleim például kifejezetten nagyobbak az átlagnál de ettől én még nem akarom kirakni őket. Nem kell,hogy mindenki bámuljon,nekem elég ha szolidan fejezem ki magam.

Remélem nem várja el tőlem,hogy ribi legyek. Mert az nem leszek.

2015. ápr. 23. 12:49
 17/19 anonim ***** válasza:

Az ő kedvéért ne változz meg. Mindig magadnak legyél egy 10/10es csaj, mert ez a boldogság titka és az önbizalom amúgy is nagyot dob. Az írásodból az esik le, hogy ez nálad megvan. És kb én is így gondolkodok mint te, de az én szerelmem nem mond nekem ilyeneket. Viszont néha magamtól sminkelem magam v szoknyában megyek el, mikor vele találkozok. Másoknak nem csípem ki magam de néha neki szeretem. Ismétlem, neki sem mindig, csak ha olyan kedvem van. Szerintem ez olyan arany középút lenne a te esetedben is.


Ilyen kijelentésért nem szakítanék, hanem rákérdeznék, pontosan mondja meg hogy érti, mi baja, szerinte mit kéne változtatni. Nem kell változtatni, csak hallgasd meg őt. És ha akarsz, csak akkor változtass.


Ha téged szeret, persze, hogy te vagy a legvonzóbb, de ez nem azt jelenti h nem lehetnél mégvonzóbb. Lehet h mondjuk lányos ruhában már egy pillantástól beindulna rád.


Remélem segítettem 18L

2015. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is megjegyezte már a párom, hogy szoknyában sokkal szebb vagyok, és sminkelhetném magam.


A szoknya oks, de festéket abszolút nem bírja a bőröm. Elég, ha lágyan kifestem a szemhéjam (alig teszek rá valamit), és egy órán belül ég a szemem, míg le nem mosom. De ezt elmondtam neki is, és látja is, hogy pillanatok alatt vörös lesz, így nem erőlteti.

2015. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem másmilyenné akar átformálni csak szeretné,hogy csinosabban nézzek ki. Köszönöm a válaszotokat sokat segítettetek! :)
2015. ápr. 25. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!