Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezek után visszafogadnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után visszafogadnátok? 23/F

Figyelt kérdés
6 évig jártam a barátnőmmel, együtt is éltünk. Minden jó volt, már lassan tervezgettük az esküvőt és a gyerekeket, csak előbb be akartuk még fejezni az egyetemet. De pár hónapja elmentem egy családi nyaralásra, közben pedig a barátnőm megcsalt a legjobb barátommal. Amikor hazaértem, a barátnőm megkért, hogy költözzek el, mert ő most át akarja gondolni a dolgokat. Nyilvánvaló volt, hogy ezek teljesen szerelmesek egymásban. Én nem akartam szakítani, mert nekem ő az első barátnőm és vele képzeltem el az életemet. Megbeszéltük, hogy akkor tartunk 2 hónap szünetet. Eltelt a 2 hónap és a barátnőm még mindig nem tudta, hogy kivel akar maradni, így hivatalosan szakított velem is, meg a barátommal is. Azóta viszont állandóan keres és találkozni akar. Azt mondta, hogy velem akar maradni. Én nyilván szeretem, de ezek után nem tudok az első szóra ugrani... Szerintetek mit csináljak? Lehet még ezek után jó ez a kapcsolat? Érdemes megpróbálni rendbehozni?

2015. ápr. 24. 15:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább hagyd. Még ha a megcsalást 'botlásnak' értékelnéd, akkor is ott van a tény, hogy ezek után nem tudta, hogy kivel akar lenni. Ha én szerelmes vagyok és törődök valakivel, akkor nem szeretek bele másba. Főleg, hogy még mindig találkozgat a másik sráccal. Lépj tovább szerintem. :/

20/L

2015. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon kedves srác lehetsz és tényleg őszintén szeretted a barátnődet. De figyelj amit ő csinált vele az undorító... meg amit a haverod tett az is... Nagyon rossz lesz de ott kell hagyni a lányt.. hidd el sokkal jobbat érdemelsz és hamar találsz is ha egy kicsit másfelé is nézelődsz. Majd írd meg, hogy hogy döntöttél
2015. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 clara.s ***** válasza:
Találsz jobbat! Hidd el! Aki egyszer megteszi,meg fogja Máskor is.sok kérdés és kétely ott marad mindig benned.keress mást,sok rendes lány van.ennek a vege se veled se nelkuled es boldoGtalan élet lenne.par ev mulva halas leszel a sorsnak!!!
2015. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hogyha nem vagy biztos a dologban, akkor ne is gondolkodj azon hogy megbocsátasz. Csak úgy házasodj meg ilyesmi, ha szuper mega giga ultra tripla turbó biztos vagy a dologban! :D Ráadásul milyen nő/lány az aki megcsalja a barátját?!
2015. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen nem bírom elviselni az ilyen gyenge papucsokat. A hozzád hasonlók miatt vannak Ennyire elpofátlanodva a csajok.
2015. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
90%
Utolsóra ne hallgass... A 39%- ja mindent elárul a megnyilvánulásairól. Te pedig nem vagy papucs... sokan szeretnének olyan barátot aki így törődik velük... mert hogy mostanában inkább olyanból van több, mint a 39%-os pofátlanokból... A lányt viszont dobd ki és ne sajnáld. Majd írd meg hogy mi lett :)
2015. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Mi bajod van utolsó? Attól még, hogy sokaknak nem tetszik a rideg valóság és sértődötten lépő lepontoznak, tények tények maradnak.

Sajnos belőled és a kérdezőből több van mint belőlem. Akkor sem fogok szó nélkül elmenni egy ilyen kérdés mellett, lesz*rom, hogy neked ez nem tetszik. Ugyanannyi jogom van ide írni, mint neked.

2015. máj. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy nincs jogod. Én csak azt mondtam, hogy ne hallgasson rád, mert már csak a szóhasználatodból is kiderül, hogy miért 39% a válaszaid átlaga, hogy az emberekhez való hozzáállásodat ne is említsem. Nem ismered a kérdezőt, nem tudod, hogy az élet másik területein hogyan viselkedik, ez csak egy kérdés amiből te máris kemény következtetéseket vontál le amelyek talán ( ezt se te, se én nem tudhatjuk ) teljesen távol állnak a valóságtól.
2015. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szállj már le a százalékról bmeg. Csak ezen tudsz lovagolni? Ja sokan szeretnének ilyen balekot. Kérdező szerintem egy csokor rózsával még te kérj bocsánatot a r*banc csajodtól, hogy egyáltalán ki mertél akadni, a hsverodat meg hívd meg egy sörre, hogy az utolsó gyökér is megnyugodjon.
2015. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Pont nem ezt tanácsoltam a kérdezőnek, de úgy látom szelektív a figyelmed. A százalékodról viszont tényleg leszálltam, mert felesleges s nem is akartalak sértegetni, ellenben neked aztán tényleg minden megnyilvánulásod a másik ócsárolásáról szól...
2015. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!