Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezek után visszafogadnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után visszafogadnátok? 23/F

Figyelt kérdés
6 évig jártam a barátnőmmel, együtt is éltünk. Minden jó volt, már lassan tervezgettük az esküvőt és a gyerekeket, csak előbb be akartuk még fejezni az egyetemet. De pár hónapja elmentem egy családi nyaralásra, közben pedig a barátnőm megcsalt a legjobb barátommal. Amikor hazaértem, a barátnőm megkért, hogy költözzek el, mert ő most át akarja gondolni a dolgokat. Nyilvánvaló volt, hogy ezek teljesen szerelmesek egymásban. Én nem akartam szakítani, mert nekem ő az első barátnőm és vele képzeltem el az életemet. Megbeszéltük, hogy akkor tartunk 2 hónap szünetet. Eltelt a 2 hónap és a barátnőm még mindig nem tudta, hogy kivel akar maradni, így hivatalosan szakított velem is, meg a barátommal is. Azóta viszont állandóan keres és találkozni akar. Azt mondta, hogy velem akar maradni. Én nyilván szeretem, de ezek után nem tudok az első szóra ugrani... Szerintetek mit csináljak? Lehet még ezek után jó ez a kapcsolat? Érdemes megpróbálni rendbehozni?

2015. ápr. 24. 15:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha valaki elkezd kóstolgatni - jelen esetben te - akkor felveszem a kesztyűt. És az ilyen gerinctelen, hűtlen mocskokról is leírom a véleményemet. Ha neked ez ócsárlás, a te dolgod.
2015. máj. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Ilyen barátok mellett ellenségre nincs is szükséged.
2015. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Dehogy fogadnám vissza! Max. jól kihasználnám aztán megaláznám!


"Runaway train never comin' back

Runaway train tearin' up the track..."

2018. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!