Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem a még régebben neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a még régebben neki küldözgetett képeimmel fenyeget, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy pár képe rólam, ahol hiányos ruházatban vagyok (ehhez nem kérek kommentárt, tudom hogy hülye voltam). Na de most, hogy vége lett a párkapcsolatunknak elő akarja szedni ezeket a képeket és zsarolni próbál vele hogy mindenki látni fog.

Mit tehetnék?..



2015. máj. 18. 17:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
jah, csak nagyon lefogja szarni a cikket... ha már fenyegetőzik
2015. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Estienne ***** válasza:
100%
Attól függ, egy rendőrségi idézőt már lehet nem szar le...
2015. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a "lecarom" taktikát alkalmaznám: félvállról odavetném neki, hogy "tedd ki akárhova. nem érdekel". Már persze, meggyőzően. Nyilván én sem örülnék neki, ha egyszer napicaron látnám magam viszont pucéran, de ha meggyőzöd róla (mittudomén, "annyi van ilyen képekből, senkit nem érdekel", meg hasonló megnyilvánulásokkal), hogy téged nem érdekel, akkor gondolom elveszíti a dolog a varázsát, és már őt sem fogja érdekelni.


Vagy csak én gondolom így? Eleve ezzel úgy érzem, hogy a figyelmed akarja megszerezni és fenntartani, ha bosszú lenne (bármiért), akkor nem szólna előre, max elküldené a linket, ahol megtalálod a neten. És ha azt látja, hogy nem ér semmit a módszere, vagy pont az ellenkezőjét éri el vele, akkor lehet, hogy leállna vele...

2015. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11-es: nem derült ki a fenyegetőző kora, de az emberek hajlamosak hülyeségekkel fenyegetőzni, aztán mikor szembesülnek, hogy mi lehet belőle, akkor gyorsan leállnak... nem kell feltétlen rögtön azzal kezdeni, amit itt a tömegek ajánlanak, hogy képét beverni és hasonlók, egy ilyentől is lehiggadhat
2015. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Elvileg simán csak bosszút akar rajtam állni, mert kidobtam.

2015. máj. 18. 17:44
 16/20 anonim ***** válasza:
te meg mondd neki, hogy elhíreszteled, hogy töpszli a farka, és az is félévente egyszer állt fel.
2015. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Barátnőm pasija is feltett képeket a barátnőmről. A barátnőm feljelentette a pasiját, nyomozás is indult ellene, de a képeket nem találták meg nála és mindent tagadott, végül bizonyítékok hiányban lezárták a nyomozást.

Szóval a feljelentés halott ügy..........

2015. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha csak boss
2015. máj. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rohadt telefon. Ha csak bosszút szeretne állni már megtette volna,nem? Mi tartja vissza?
2015. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es. Nem is mondtam én ilyet hogy meg kéne valakit érte verni. Csak azt az 1 sort írtam. Nekem is vannak exeimről képek még mindig. De soha nem raknám fel sehova őket.
2015. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!