Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás szélén állok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás szélén állok a barátommal, szinte nem is keres, nem tudom mi van velünk, csak sírok napok óta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egész onnan indult ki, hogy elmentem egy szórakozóhelyre, pedig megkért szépen hogy ne menjek oda soha többet, hát mégis elmentem. Aztán kicsit hisztis lettem, mert kb. már másfél hete nem találkoztunk, és folyton üzenetekkel bombáztam hogy szeret-e, meg hogy látja-e értelmét a kapcsolatunknak. Tudni kell róla, nagyon ritkán van fenn facebookon van hogy napokra eltűnik. Már egy hete húzódik ez, azt se tudom megbocsátott-e mert elnézést kértem a sok hisztiért. Facebookon továbbra sincs fenn nem tudok vele beszélni, és meg csak sírok, semmire se koncentrálok, anyuék már pszichológushoz akarnak küldeni. Leginkább meghalni van kedvem.

20/L


2015. máj. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt a sok folyamatosan agonizáló csajt, hihetetlen...

Miért mondta, hogy ne menj oda többet? Mert, ha erre nem volt oka akkor nincs joga megtiltani sem vagy csak nem bízik benned így nincs is értelme vele folytatni.

2015. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért mentél el arra a szórakozóhelyre?


Ha jó oka volt "megtiltani" a szórakozóhelyet, akkor hiba volt elmenni.


Ha nem volt jó oka rá, akkor is "Aztán kicsit hisztis lettem, mert kb. már másfél hete nem találkoztunk, és folyton üzenetekkel bombáztam hogy szeret-e" - ezt nem kellett volna.


Személyesen kell megbeszélni, hiszti nélkül tárgyilagosan. Mindkét esetben. De úgy tűnik, ha ő se reagál, akkor erre ő (is) képtelen. És akkor jobb mindkettőtöknek, ha nem folytatjátok.

2015. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nyilván a szeretet nem múlik el egyik napról a másikra. Viszont meg tudom érteni a barátod, hogy haragszik, amiért mégis elmentél. Mi srácok nem azért jövünk össze egy lánnyal mert jó buli, hanem mert komolyan elképzeljük vele a következő időszakot. Aki csak szórakozásból. csajozik az nem fog összejönni mással. Nem ismerlek és őt sem de megvan az oka miért félt a szórakozóhelyektől. Ilyenkor képesek vagyunk a legrosszabbra gondolni ahogy ti is és hiába vagy hűséges típus a gina vagy az alkohol hatása után már senkit nem érdekel a hűség (tisztelet a kivételnek).


Próbáljátok megbeszélni a dolgokat de itt most a barátodnak kell igazat adj. Megkért valamire és te ezt semmibe vetted nem gondolod, hogy tárt karokkal fog várni a buli után másnap?!


20/F

2015. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. miért mentél el arra a szórakozóhelyre?

Ha jól értem, nem "tiltott", ehhez nem is lett volna joga, csak "szépen kért", talán jó oka volt rá... ki tudja.


2. lehet, hogy csak "büntet", de lehet, hogy valóban megbántottad. Oda kellene állni elé és megbeszélni a dolgot.

Személyesen.

Nem a fészbúk az élet, nem az a valóság. Régen se fész, se mobil nem volt, találkoztak és beszélgettek az emberek.

Érdekes, amióta ilyen könnyen elérhető mindenki, azóta kerültünk távol egymástól... bocs, ez kissé off volt és túl filozófikusra sikeredett...

2015. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ne nagyon számíts megbocsátásra.

Én egy ilyenből azt szűrném le, hogy magasról teszel a kérésemre, nem érdekel a véleményem, a "kívánságom". Tehát nincs benned kompromisszumkészség. Ami meg egy kapcsolatban alapnak számít. Többre tartasz egy egy éjszakás kalandot, jelen esetben egy bulit, mint őt. Ja meg ez a zargatás... Ezzel csak rontod a dolgot. Ez a jaajj, nincs facebookon már 20 perce meg. Innen látom, hogy milyen éretlen is vagy egy kapcsolatra.

24/F

2015. máj. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na jó... ha tudod, hogy nem igazán használja a facebookot, miért ott zaklatod? Hívd fel, menj át hozzá, máshogy is el lehet érni.

Bár alapból gáz, hogy megkért valamire, megbeszéltétek és ezután átvágod. Oda a bizalom.

2015. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4,


a szépen kér, az ugyanaz, mint a megtilt.


így is - úgy is bünti van érte.

2015. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet, kérdező?
2015. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!