Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit szólnátok, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha az exetek bocsánatkérő levelet írna hosszú idővel a szakítás után?

Figyelt kérdés

Az egyik fél csúnyán elbánt a másikkal, aztán rájön hogy hibázott, nem feltétlen akarja újrakezdeni, de valamiért ír a másiknak egy bocsánatkérő levelet egy évvel, vagy évekkel a szakítás után. Pl. azért mert kicsinyes volt vagy éretlen és hirtelen rádöbben, hogy a viselkedése bántó volt a másik számára, esetleg megszólal benne a bűntudat.

Ti mit szólnátok, örülnétek, bosszantana, fájna....? És fordítva te írnál ilyesmit egy exednek?



2015. máj. 22. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Olvasatlanul dobnam az iratmegsemmisitobe. A szemet oda valo. N
2015. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Fish1 ***** válasza:
84%

Szerintem korrekt dolog a bocsánatkérés, még ha jóval később is. Persze nem az ömlengős és saját magát megalázó stílusban.

Nyilván nem érezte tisztának a lelkiismeretét és ezért tette meg. Ezzel ő is leveszi magáról a terheket, ami a szívét nyomta.

2015. máj. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A többséget nem érdekli utólag már nagyon, talán annyit tud elérni az ember vele, h győztesnek állítja be a másikat vele. Én személyesen kértem bocsánatot, bár semmi durvát nem tettem, nem bántam vele el csúnyán, semmi hasonló, egyszer beszóltam két mondattal, amikor rossz passzban voltam, és tőle meg kaptam az ívet. Hát elmúlt a szerelem, oké, kiábrándult, oké, de hogy ő haragudni fog rám kb. életem végéig, az már nem normális senkitől. Egy idő után el kellene felejteni a semmit, vagy az apró dolgokat, de vkinek ez nem megy. Én azt sajnálom, h nem maradt meg egy normális emberi kapcsolat, de majd megtalálja a boldogságot mással, hülyeség erőlködni olyan embereknél, ahol nincs értelme. Ha pedig nyomaszt a lelkiismeret, mert olyan csúnya dolgot tettél, akkor nem nehéz megírni egy levelet, és feladni, főleg, ha a lelkednek is jót tesz. :)
2015. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Én nem írnék ilyet, mert ha valakivel szakítok, azt egyenesen és a lehető legkulturáltabban teszem, de ha valaki így elbánna velem és utána írni levelet, az jól esne- attól függetlenül, hogy emiatt nem kezdeném vele újra.
2015. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Magamat ismerve talán megtenném.Csak a gesztus miatt is,csak mert az én lelkem is könnyebb lenne utána.

Ha pedig én kapnék ilyet most,én lennék a világ legboldogabb nője.Akármilyen buta is vagyok,de örülnék neki.

2015. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Szakítás után 3 hónappal keresett meg. Értelmesen váltunk el, első körben, de aztán ő elég gusztustalanul beszélt velem, közösségi oldalon letiltott, meg hasonló dedóságokat csinált. Megkeresett, beszélgettünk, órákon át, skypon. Nagyon jó volt, viccelődtünk, mindent meg tudtunk beszélni, mintha mi sem történt volna. Nem értettem, azt hittem újra akarja kezdeni. Bocsánatot is kért. De szimplán csak barátkozni akart. Mind ennek fél éve, mai napig nem értem. Örültem hogy felkeresett, bár felkavart, legalább most már nem "haraggal, vagy kiábrándultan" hanem "szeretettel" gondolok rá.
2015. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat fokmérője az,hogy a bántásokat hogyan tudjuk elviselni. Nők kevésbé...Kapcsolat elején mégkevésbbé...Egykét rosszul eleresztett mondat,és kész a szakítás.

Utána már hiába a magyarázkodás,de a tüske megmarad,akár évekre visszamenőleg is.

Férfiaknak ajánlom a rendőrségi letartóztatós szöveget:

-Jól gondold meg mit mondasz,mert minden amit mondasz később felhasználható lesz ellened!

2015. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: ez totál így va
2015. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Masfel ev utan irtam a lanynak egy levelet, termeszetesen papírra. Keirtam hogy lattam a szakitast, es hogy nagyon megbantam. Megbantottam a sulya miatt. Irtam neki 2 verset is, ami nem internetes. Meglatjuk h mit lep majd ra, bar van most pasija, csak kulfoldon. Ha van esely, ujra meghoditanam.. 29f
2017. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kustany ***** válasza:

Ha az író úgy érzi, meg kell írnia, akkor meg kell írni.

Egy bocsámatkérés nem jelenti azt, hogy bármit is újra szeretne kezdeni az ember. Azt jelenti csak, hogy most máshogygondolja és egy rrégebbi gesztusát megbánta.

Ha akkor annyi esze lett volna, nem követte volna el.

Ne várj reakciót egy ilyen levélre. Ha neked fontos, akkor tudnod kell azt is elviselni, hogy nem fog rá semmilyen válasz érkezni és ez így rendben is van.

2019. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!