Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg sz*r kavaró nő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sz*r kavaró nő vagyok?

Figyelt kérdés

Kavartam egy fiúval hónapokon át. Aztán kicsit becsípve szerelmet vallott. Majd másnap azt mondta, hogy együtt vagyunk, meg voltunk is, csak nem volt kimondva. Én boldogan éltem a tudatban, hogy járunk. Rá pár napra megtudtam, hogy egy másik lánnyal találkozott. Én meg írtam a lánynak. De nem azt írtam, hogy járunk a fiúval, hanem, csak óvatosan puhatolóztam. A lány normálisan válaszolt.


Erre a fiú nekem állt, hogy én milyen sz*r kavaró vagyok, meg, hogy nem is vagyunk együtt, mi közöm hozzá, meg ilyenek. Dehát ő mondta.


Most tényleg én vagyok a rossz?

:(

Ezért a fiú letiltott, azt mondta ezzel végleg eltaszítottam.

20L


2015. máj. 24. 08:54
1 2
 1/18 BlackSword ***** válasza:
100%

Csak két kérdés:

1) Honnan tudtad, hogy ő találkozott azzal a lánnyal???

2) Miért a lányra írtál rá, miért nem a sráctól kértél magyarázatot???

2015. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ebben a történetben nem Te vagy aki elcseszte a dolgokat hanem ő
2015. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

*Rá pár napra megtudtam, hogy egy másik lánnyal találkozott. Én meg írtam a lánynak.

Ha ezt nem írtad volna, hihető lenne a történeted.


Szerintem ha már nyomozgatsz, akkor vállald fel és ne tedd magad ártatlan áldozatnak.

A pasi se egy ász, de te se.

2015. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Facebookon a lány megjelölte egy képen, oda írta, hogy 'jót szorakoztunk tegnap nagyon'


A fiú meg hazudgált ,hogy egy barátjához kellett mennie segíteni, ezért nem tud velem találkozni, közben meg ugye a lánnyal volt. Közös ismerősök is látták őket.

2015. máj. 24. 09:03
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem nyomoztam. Azóta már azzal a lánnyal jár...

Oké, hogy kihasznált. De miért állít be engem sz*r kavarónak?

Ha egyszer ő jelentette ki, hogy járunk? Miért tagadja le? Miért nem lehetett előtte lezárni velem a dolgokat?

2015. máj. 24. 09:07
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Egyértelmű hogy nyomoztál, most miért próbálod terelni a szöveget? Vállald már fel amit csináltál. Felelősségvállalás, hallottál már róla? és a jelentéséről?


Ezért a pasiért nem kár mondjuk, de hogy ha nem változol, akkor csak ilyeneket fogsz beengedni az életedbe, legyél már egyenesebb!

2015. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem nyomoztam, fölfogod? Csak megláttam azt a képet. És a fiú nem akarta bevallani. Miután írtam a csajnak, a fiú azután vallotta be, hogy ja igen hazudott.. Érted? Bárcsak nyomozni kellett volna...
2015. máj. 24. 09:17
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Mit vársz egy olyan pasastól aki szerelmet részegen vall buliban egy nőnek? Az ilyentől eleve nem várhatsz semmi jót.
2015. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
A nők nagy többsége szarkavaró, valószínű te is az vagy.
2015. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi van itt a válaszolókkal? Nehogy már még a lány legyen a hibás azért mert meglát fb-n egy képet ami bizonyítja a pasi hazugságát...
2015. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!