Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg sz*r kavaró nő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sz*r kavaró nő vagyok?

Figyelt kérdés

Kavartam egy fiúval hónapokon át. Aztán kicsit becsípve szerelmet vallott. Majd másnap azt mondta, hogy együtt vagyunk, meg voltunk is, csak nem volt kimondva. Én boldogan éltem a tudatban, hogy járunk. Rá pár napra megtudtam, hogy egy másik lánnyal találkozott. Én meg írtam a lánynak. De nem azt írtam, hogy járunk a fiúval, hanem, csak óvatosan puhatolóztam. A lány normálisan válaszolt.


Erre a fiú nekem állt, hogy én milyen sz*r kavaró vagyok, meg, hogy nem is vagyunk együtt, mi közöm hozzá, meg ilyenek. Dehát ő mondta.


Most tényleg én vagyok a rossz?

:(

Ezért a fiú letiltott, azt mondta ezzel végleg eltaszítottam.

20L


2015. máj. 24. 08:54
1 2
 11/18 Interferencia ***** válasza:
Nem, a fiú egy phasz.
2015. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%
igen, nagy sz.r kavaro lehetsz, hisz mar a kerdest is ugy inditottad hogy kavartal egy fiuval, ez a baj kis buta libus
2015. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jól tetted,mert lehet még egy ideig hantázott volna.Semmit sem vesztettél.
2015. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hogy ti 20 évesen milyen baromi gyerekesek vagytok. Nem kisfiúkkal kéne kezdeni hanem férfiakkal.
2015. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

De hogy használt ki? Csak kavargattatok, nem?

"Majd másnap azt mondta, hogy együtt vagyunk, meg voltunk is, csak nem volt kimondva. Én boldogan éltem a tudatban, hogy járunk."

Miért nem kérdeztél rá, hogy hogy értette a vallomását, illetve hogy tényleg úgy gondolja-e? Nem értem, hogy mit vártál.

2015. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem. Megismételte, hogy együtt vagyunk, csak eddig nem lett kimondva.

De valóban, kézenfogva járkáltunk, meg mondta, hogy szeret, stb.


Tehát lényegében együtt voltunk.

2015. máj. 24. 17:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Kis jellemtelen féreg az a fiú. Örülj neki, hogy hamar vége lett.

A fiúk nagyn ki tudnak akadni, ha lerántod a leplet a sunyi játékaikról.


Egyébként van egy film, pont erről az élethelyzetről, sztem tetszene: Playing Mona Lisa. Valahonnan szerezd meg, nézd meg, jót nevetnél rajta. Meg erőt is adna.

2015. máj. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2015. máj. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!