Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza. Akarom. Szerezni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza. Akarom. Szerezni! Bármi áron, bármilyen módszer érdekel! Egyszerűen nem hagyhatom, hogy mással legyen boldog, amikor mellettem a helye. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem, én viszont halálosan szeretem. Igen...okkal lett vége, csúnyán bántam vele, de már minden bűnömet sajnálom. Próbáltam ilyen-olyan úton legalább hetente egyszer "véletlenül" összefutni vele, hátha rájön, hogy nekünk együtt kell lennünk, de nem így lett. Egyáltalán nem úgy reagált, ahogy számítottam rá, és semmilyen módszer nem vált be. Vallottam már szerelmet, igyekeztem csak figyelmes lenni, viszont ő annyira megutált (vagy nem is tudom, mert az képtelenség, hogy ilyen hamar kiszeressen belőlem, igaz?), hogy semmi érzelmet nem mutatott, egyszer sem... Rideg volt. Az életem nélküle sivár, ő volt az egyetlen, aki igazán szeretett, ő volt az egyetlen, aki igazán támogatott, ő volt az egyetlen jó dolog az életemben, de én elszúrtam. Ha nem kaphatom vissza, én abba belehalok. Ráadásul most van egy új pasija (nem tudom mióta)...bízom abban, hogy csak átmeneti, azért, hogy engem könnyebben felejtsen. Mi összetartozunk! TUDOM! Nem lehet így vége...

Kérlek segítsetek, mit tegyek még?



2015. máj. 25. 02:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%
Hiába,vannak akik nem tudják megérteni,hogy mit jelent az,hogy valaminek vége.
2015. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
73%
Pont mint az első pasim... ő is ocsmányul bánt velem, mikor meg kirugtama francba végre akkor eljátszotta a hattyú halálát, hogy én vagyok a szemét, hogy otthagytam, meg új pasim van. Simán lehet, hogy megutált, kevesebb idő is elég erre. Nekem nem kellett volna egyik exem se ha szétkopik a térde a sok térdencsúszástól, akkorsem. Max egyszer próbálj vele beszélni őszintén, mondd el, hogy szereted, blabla, ha akkoris azt mondja, hogy hagyd békén akkor meg hagyd békén.
2015. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
95%
Aha, aztán ha visszaszeded, akkor beteszed a vitrinedbe és mint ha mi sem történt volna ott folytatod a szokásaidat ahol abba hagytad.
2015. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Interferencia ***** válasza:
80%
Higgadj le.
2015. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Mi közöd Tőle ***** válasza:
76%
Ez beteges. Legyen tartásod.
2015. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%
Nehez de muszaj elengedni. ha vissza is menne hozzad a bizalom nem lenne meg az ő reszerol. sok veszekedes es sok fajdalom lenne. probald meg elfelejteni. Lepj tul. sokan vannak meg korulotted akik vagynak egy uj es boldog kapcsolatra. De ott figyelj es ne szurd el
2015. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 omba ***** válasza:
76%

"képtelenség, hogy ilyen hamar kiszeressen belőlem, igaz?"

ezt kérdezd.

1. fél év az nem kevés idő... a "kiszeretés", vagy megutálás megy ám 1 perc alatt is.


2. Nem, nem igaz. Bőven elég ez az idő ahhoz hogy távoli - és, ahogy írod, nem is túl kellemes emlék legyél.


3. Van új pasija, - miért gondolod, hogy csak mert téged olyan nehéz elfelejteni?


4. "Egyszerűen nem hagyhatom, hogy mással legyen boldog, " - nem tudom, miért baj az neked, ha boldog? - Veled nem volt az.

2015. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy önző. Te lehet, hogy boldog lennél mellette, de ő nem lenne az melletted. Megtalálta a boldogságot más mellett, valószínűleg jól kijönnek egymással. Dolgozd fel a szakítást, ismerkedj, keress magadnak hobbit, stb. Kénytelen leszel túllépni rajta. Ha hiszel abban, hogy nektek együtt kell lennetek, higgy abban is, hogy minden okkal történik. Nem illetek össze, ennyi. Ez a kapcsolat jó volt számodra abból a szempontból, hogy már tudod, mire vágysz, és remélhetőleg tanultál abból is, hogy hogyan kell bánni a másikkal. Először is: ne kezeld a tulajdonodként, mert ezzel lehet a legkönnyebben elűzni valakit, bármilyen nagy is a szerelem.
2015. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod mid volt amikor elveszíted, tudom én milyen ez. Az, hogy csúnyán bántál vele nem mondd el semmit a kapcsolatotokról nem tudom miért ilyen ellenséges itt mindenki. A jelenlegi kapcsolatába ne szólj bele, sajnos semmi közöd már hozzá. Próbálj meg megváltozni ,gondold át hol hibáztál és nyiss a világ felé. El kell kezdeni elfelejteni lassan sajnos. Ha közben úgy alakul, hogy szakít és nagyon nem bírod ki akkor de csak is akkor kezdeményezz valamit de közben azt is tiszteletben kell tartanod, hogy ő frissen szakított... nehéz dolog. Viszont a legjobb az lenne ha elfelejtenéd, hidd el, hogy túl tudsz rajta lépni ő is megtette! Fel kell állni mert mást nem tudsz tenni! Kitartást!
2015. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
100%
Egy dolgot NE tégy kérdezô..tettlegességig NE vidd a dolgot, NE kövesd ôt, NE üzengess neki
2015. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!