Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza. Akarom. Szerezni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza. Akarom. Szerezni! Bármi áron, bármilyen módszer érdekel! Egyszerűen nem hagyhatom, hogy mással legyen boldog, amikor mellettem a helye. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem, én viszont halálosan szeretem. Igen...okkal lett vége, csúnyán bántam vele, de már minden bűnömet sajnálom. Próbáltam ilyen-olyan úton legalább hetente egyszer "véletlenül" összefutni vele, hátha rájön, hogy nekünk együtt kell lennünk, de nem így lett. Egyáltalán nem úgy reagált, ahogy számítottam rá, és semmilyen módszer nem vált be. Vallottam már szerelmet, igyekeztem csak figyelmes lenni, viszont ő annyira megutált (vagy nem is tudom, mert az képtelenség, hogy ilyen hamar kiszeressen belőlem, igaz?), hogy semmi érzelmet nem mutatott, egyszer sem... Rideg volt. Az életem nélküle sivár, ő volt az egyetlen, aki igazán szeretett, ő volt az egyetlen, aki igazán támogatott, ő volt az egyetlen jó dolog az életemben, de én elszúrtam. Ha nem kaphatom vissza, én abba belehalok. Ráadásul most van egy új pasija (nem tudom mióta)...bízom abban, hogy csak átmeneti, azért, hogy engem könnyebben felejtsen. Mi összetartozunk! TUDOM! Nem lehet így vége...

Kérlek segítsetek, mit tegyek még?



2015. máj. 25. 02:41
1 2 3 4
 21/34 Ypszilon1980 ***** válasza:
42%

Nálam is volt ilyen. Azért a nők se semmik, tudnak ám játszadozni, amikor megelégeled, akkor kiakadsz jogosan, ő meg ott hagy, mert agresszívnak titulál. Volt barátnőm ugyanezen eset, aztán meg visszament a volt férjéhez, akitől azért vált el, mert megalázta, megütõtte, állandóan szivatta, bezárta. Egyszer sikerült visszaszereznem....

De jó hírem van neked, mert van esélyed még akkor is, ha pasija van.

2015. máj. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%

Ismerős helyzet, a barátnőm exe nemigen érti, hogy már ex, - hiába az évek, meg az emlékek....

Napi szintem 10-20 sms-t ír, hol lek_rvázza, hol csöpögős...

Azt az undort, mit ezzel kivált le se tudom írni.

Bunkó volt, önző volt, alkalmatlan volt, - ezért lett vége.

Azok tapasztalatok, ezek a meg dumák.

Keress olyat, akinek elég vagy.

2015. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%
Ott a pont, ez mekkora mondat: KERES OLYAT, AKINKE ELÉG VAGY " milyen igaz
2015. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mondjuk azzal egyetértek, hogy ha hívogatod folyamatosan, meg sms-ezgetsz vele, meg csak bántod, akkor az annál jobban taszító és undort vált ki. Én csak azt mondom, hogy nem minden esetben jelenti azt, hogy totál vége. Nyilván minden eset más, sok esetben a vége vége, viszont ha felismered a problémát és ezeket megoldod magadban, akkor talán sikerül, viszont ha nem, akkor is változtál pozitív irányba, de zaklatni tilos.
2015. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki úgy viszonyul a másikhoz, ahogy a Kérdező volt barátnője a Kérdezőhöz, akkor ott már elég egyértelmű, hogy végleg vége. Reménykedni mindig lehet, de ebben az esetben szerintem felesleges.
2015. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
47%
25 Ez nem igaz. Nem vége csak, nagyon nagyon megbántotta a fazon a nőt.
2015. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Hát...köszönöm szépen a válaszokat. Kaptam hideget-meleget, és sok mindenben egyet kell, hogy értsek veletek. Zaklatni nem fogom...csak nagyon fáj :(
2015. máj. 26. 12:11
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálod az nem elég, csalódott benned, ezután hogy bízhatna? Különben is ,ha szakított veled, mert veled nem volt jó bármi, akkor most komolyan elvárnád, hogy adott esetben még szenvedjen melletted? Ha igazán szereted őt, elengeded, és hagyod, hogy boldog legyen, nem próbálod magadhoz láncolni. Megutált, rideg volt, te együttlennél vele, és folyamatosan éreznéd, hogy utál, az neked miért lenne jó, hogyha nyűglődnétek egymás mellett, és egyikőtök sem lenne boldog? Egy apróság is elég ahhoz, hogy valaki kiessen a kosárból. Hát, de figy, nekem meg így fogalmaztak amúgy, hogy van még hal a tengerben. Legközelebb, akit szeretsz, ne bántsd meg, ozt kész. És nem bánkódni!! Titeket úgy látom, nem egymásnak rendelt a sors, de ha nem görcsölsz rá, belefuthatsz az illetőbe, úgyhogy ne add fel, meg ne is görcsölj rajta, csak mindig "állj készen, hogy megtaláljon"---- ezt hallottam valakitől:):) Ozt ne csüggedj, fel a fejjel!;)
2015. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
26-os: talán te ott voltál, hogy ennyire tudod, mi történt?
2015. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

29 Ugyan ilyen tipusú és akaratú férfit ismertem közel s távol majd 8 évig, éltem ilyennel, és ebbe a 8 évbe egy ilyen eset is volt a repertoárba, amit én benyeltem, és visszamentem hozzá.Majd évek múltán elhagytam ismét.Szóval nem a kisujjamból jött az "ihlet" hanem tapasztalatból és még mindezek után közel 4 éven keresztül jött utánam, miután elhagytam.


Elégedett vagy a válasszal?

2015. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!