Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza. Akarom. Szerezni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza. Akarom. Szerezni! Bármi áron, bármilyen módszer érdekel! Egyszerűen nem hagyhatom, hogy mással legyen boldog, amikor mellettem a helye. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem, én viszont halálosan szeretem. Igen...okkal lett vége, csúnyán bántam vele, de már minden bűnömet sajnálom. Próbáltam ilyen-olyan úton legalább hetente egyszer "véletlenül" összefutni vele, hátha rájön, hogy nekünk együtt kell lennünk, de nem így lett. Egyáltalán nem úgy reagált, ahogy számítottam rá, és semmilyen módszer nem vált be. Vallottam már szerelmet, igyekeztem csak figyelmes lenni, viszont ő annyira megutált (vagy nem is tudom, mert az képtelenség, hogy ilyen hamar kiszeressen belőlem, igaz?), hogy semmi érzelmet nem mutatott, egyszer sem... Rideg volt. Az életem nélküle sivár, ő volt az egyetlen, aki igazán szeretett, ő volt az egyetlen, aki igazán támogatott, ő volt az egyetlen jó dolog az életemben, de én elszúrtam. Ha nem kaphatom vissza, én abba belehalok. Ráadásul most van egy új pasija (nem tudom mióta)...bízom abban, hogy csak átmeneti, azért, hogy engem könnyebben felejtsen. Mi összetartozunk! TUDOM! Nem lehet így vége...

Kérlek segítsetek, mit tegyek még?



2015. máj. 25. 02:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

29 És, a slusszpoén: most ismét alakul valami, csak még nem tudni hogy mi lesz belőle. n inkább barátság felé tendálnék, mert akit egyszer megégetett a tűz az még egy szikrától is fél.

Egyébként ugyan ezt a szöveget hallottam más által, de tőle származóan vissza.


Remélem határtalan kiváncsiságod kielégült:D

2015. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
29 Jah és hát a korona az egész véleményemre: Az írásába szereplő nőnek a viselkedése egy az egyben az én viselkedésem volt vele.
2015. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Sok olyan eset van, amikor csak megrendül a bizalom a másikban, van amikor vissza lehet építeni, de az sok idő, nagy türelem és a legfontosabb, hogy változz meg. Akit megbántasz, az nehezen hiszi el, hogy meg tudsz változni és ahhoz nagy önuralom kell. Milyen gyakran találkozol vele amúgy? Mi a célod? Az, hogy megváltozz és ő megbocsásson, újra együtt legyetek, vagy csak szimplán kibékülni?
2015. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha gondolod priviben is tudok bővebb tanácsokat adni. De azt is vedd figyelembe, hogy a másik félen múlik minden, te egy megalázkodó szerepbe kell bújjál, ha meg mégsem sikerül, akkor meg erősödsz annyit, hogy új kapcsolatban ezeket a hibákat hamarabb felismered, vagy nem követed el.
2015. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!