Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el? 24/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? 24/L

Figyelt kérdés
Egy hete szakított velem a barátom, majdnem 1 évig együtt voltunk. Miután összejöttünk nem sokára gerincsérve lett, fel se tudott kelni. Egyedül Én voltam mellette, a barátai ez idő alatt egyszer se látogatták meg. Miután kezdett jobban lenni, a barátait helyezte előtérbe, ez a közös időnk rovására ment, elhanyagolva éreztem magam.Én alkalmazkodtam hozzá mindenbe mentem vele a barátaihoz,szüleihez, Ő a 10 hónapunk alatt kétszer jött hozzánk, a barátaimat meg se akarta ismerni. Ezt szóvá is tettem hátha változat rajta, megmondta szó szerint hogy neki fontosabbak a barátai. Ezután a kapcsolatunk csak még rosszabb lett. Nem tudom mit csináljak annyira hiányzik,kínoznak a szép emlékek, még mindig szeretem.

2015. máj. 25. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A mélyen tisztelt haverokban is lehetett volna annyi megértés, hogy a szerelem csak fontosabb, mint a haverság.


Én meg az vagyok, aki ha van szerelmem, akkor nagyon is vele foglalkozom.


Mindenki másképp csinálja....


36/f Bp.

2015. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nem temetem magam, csak még emésztenem kell a történteket, sokat segít hogy így interneten keresztül is sok biztatást kapok :)

Nem bántottam és nem is zavart volna, hogy a barátaival van ha nem a kapcsolatunk rovására megy. De ahogy mondtad kedves 6-os, nem volt elég érett, neki ez kell. Nem fogok miatta bánkódni, idővel jobb lesz. :)

2015. máj. 25. 16:59
 13/18 anonim ***** válasza:

11-es vagyok....


nekem is van hobbim, nem is 1, de az emberi kapcsolatok talán fontosabbak a hobbiknál....

2015. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es! Sajnos nem mindenki így gondolkozik. Én is ilyen vagyok, nem tudom a barátnőimet a kapcsolatom elé helyezni. Nekem mindig Ő volt az első. A kedves haverok ilyen szinten nem tudtak gondolkodni, egyszerűbb volt belemászni a másik életében. Engem nem is kedvetek, nem egy beszólást kaptam tőlük.
2015. máj. 25. 17:04
 15/18 anonim ***** válasza:

huhh 26 évesen azért már lehetne valaki komolyabb, de nem vagyunk egyformák...

Én már komolyabb voltam 26 évesen, de az akkori barátnőm nem,ő nagyon is komolytalan volt, és így is együtt voltunk 3 évig..., és most is azt veszem észre hogy nagyon nehéz egy komoly lányt találni, aki lenne az bulizik és pasiról pasira jár, a többi meg foglalt...

Szóval így pasiként sem egyszerű...

F/33 Bp

2015. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ő már azóta egy szőke 18 év körüli "vasággyal" 40kg-os csajt tart magának. Kezdek jobban lenni, dolgozok, sokat vagyok a barátokkal, mégis olyan megalázó.
2015. jún. 16. 18:54
 17/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem csak akkor tudom elfelejteni ha tényleg minden kapcsolatot megszüntetek vele, ne is lássam mi művel.(facebook, telefonszám törlés). Írtam neki egy utolsó üzenetet, amiben mindent kiírtam magamból. Azt szerintem nem említettem hogy nem volt képes a elém állni, hanem a facen szakított. Szerintetek küldjem el? Azt akarom tudjon mindent és engem nem tud csak úgy eltaposni.
2015. jún. 16. 19:20
 18/18 anonim ***** válasza:
Már megint egy ostoba nő, aki ahelyett, hogy az eszét is használta volna, ment vakon a piná... öö szíve után.
2015. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!