Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sírtad már magad álomba azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtad már magad álomba azért mert elhagyott akit szeretsz?

Figyelt kérdés
:( annyira fáj.
2015. máj. 26. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen!
2015. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen sokszor, rengetegszer, már a halált kívántam... DE rájöttem ott ahol a legsötétebb volt a perc, ha pasiból vagy köszönd meg a fájdalmat és irányítsd dühvé és az a düh majd erőt ad.


Ha csaj vagy, most még fáj, és rossz, de előtted is ott a sok lehetőség, ha elhagyott akkor meg sem érdemelt.

2015. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Interferencia ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha álomba tudod sírni magad akkor nincs valami nagy bánatod, az inkább csak ilyen enyhe-közepes kategória.


Az igazi bánatnál nem tudsz aludni, csak forgolódsz aztán néha elveszíted az eszméleted aztán 5 perc múlva a lelki fájdalomra riadsz fel és ezt ismétled amíg eljön a reggel.

2015. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Igen. De akkor még jobban sírtam mikor egy kicsit visszajött.

22/F

2015. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ittam már magam álomba ilyen miatt, de a 62-es Tatratea csodákra képes. Másnap örültem, hogy a nevemet tudom, nem hogy az exemre emlékezzek. Ezek után inkább úgy döntöttem, hogy többet nem bánkódom szakítás miatt, mert káros az egészségre.


Következésképpen nem érdemes sírni, mert a fájdalom elmúlik (kinek hamarabb, kinek később, de sosem tart örökké), jön majd új, a régi meg bizony bekaphassa.


További tipp, hogy öntsd ki a lelkedet a legjobb barátodnak, az összes sérelmed, fájdalmad, majd ne gondolj rá többet. Ha eszedbe jut, gondolj másra, nézz előre. Ennyi a trükk.

2015. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem, bekaphatja a farkamat
2015. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os te maximum olvashattál szerelmi bánatról


A sírást nem tudod kontrollálni, ott kap el ahol éppen vagy legyen az bárhol.

Mély szerelmi bánatnál képtelen vagy beszélni a fájdalmaidról. Ilyet hogy ne gondolj rá meg hogy tereld el a figyelmedet pff....miről beszélsz.

Nem telik el másodperc az életedben mikor szabadulnál tőle.


Nem kell ám mindenhova válaszolgatni főleg ha nem tudod miről van szó.

2015. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tudom, hogy miről van szó. Négy és fél év után megcsaltak, elhagytak, megaláztak. (igen, 6os vagyok). Ugyanakkor ez az esemény (és ami utána jött) rádöbbentett, hogy minél kevesebbet fekszem bármilyen fájdalmon, annál jobb. És az lehet, hogy bizonyos helyzetekben a sírást nem tudod kontrollálni (egyébként dehogynem, de nem ez a lényeg, mert néha nem is kell)... de azt tudod, hogy ücsörögsz-e a bánatodon, vagy előre lépsz. Azt tudod, hogy egész nap azon gondolkodsz, hogy mit vesztettél el, vagy azon dolgozol, hogy mi más lehet a tied - és ezt nagyon jól tudom, mivel túl vagyok rajta. Ezért javaslom azt a kérdezőnek, hogy ne arra gondoljon, hogy fáj, hanem arra, hogy ha kinéz a "felhők fölé", akkor megláthatja akár a napot is. Kedves válaszoló, te pedig ne ítélj túl hamar és ne lobbanj fel ilyen gyorsan, mert nem tudhatod, hogy milyen történet áll az ember háta mögött.
2015. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bino ***** válasza:
Alvás helyett sírtam, hetekig.
2015. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!