Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A barátom kapott egy lehetőséget, hogy 2hónapra kimegy külföldre, úgy, hogy egyáltalán nem jön haza ezidő alatt. (nagyon meszire).


Ha elvállalná, nekem többszörösen is betenne, tehát nekem szar lenne nagyon is ez a 2 hónap.

Az ő szeme előtt viszont csak a pénz lebeg, nem érdekli, hogy engem nem látna 2 hónapig, és megnehezítené az életem...


2015. ápr. 27. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. Kivárnám a párom, ha annyira szeretném.
2015. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagyis megvárnám, így jobban hangzik.
2015. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem lehet h kimegy tud valamerre haladni és téged is magával tud majd vinni

légy türelmes ha szeretitek egymást

2015. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Interferencia ***** válasza:
100%
2 hónapot azért ki lehet bírni, beszéljétek meg.
2015. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
neked nem való pasi, ha ennyire önző vagy.
2015. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerinted csak Neked lesz nehéz, Neki nem?

Idegen országban barátok, szerelme nélkül légy nyugodt, Neki se lesz egyszerű.

Egyébként meg valószínűleg Érted, miattad, a közös jövőtök miatt megy ki, hogy több pénzetek lehessen.

2015. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Neki nehezebb lesz.

Neked itt lesznek a barátok, a családod, akik majd elterelik a figyelmedet. Ő meg ott lesz egyedül.


De igen, én a barátod helyében szakítanék veled. Ilyen önző barátnő kell a fenének.

2015. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap nem a világ vége. Én kirugdosnám a páromat, hogy ne halassza el a lehetőséget. Addig meg skype.
2015. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

2 hónap miatt biztosan nem, eszembe sem jutna, még friss kapcsolat esetén sem, ha a másik tényleg érdekel (és érzek is valamit iránta).

Ha régebbi a kapcsolat, akkor durva, hogy ez egyáltalán megfogalmazódott benned, ha friss, akkor meg ijesztő, hogy már most milyen önző vagy...

2015. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Semmi pénzért nem szakítanék a pasimmal ha kapna egy ilyen lehetőséget. Nyilván nagyon rossz lenne nélküle ahogy neki is sőt lehet neki még rosszabb lenne a dolog. De ha igazán szeretjük egymást és én vele tervezem a jövőmet 2 hónap távollét miatt nem szakítanék vele. Sőt szerintem ha haza jön még nagyobb lesz köztetek a kötelék hiszen 2 hónapig nem láttátok egymást szeretitek egymást hiányoztatok egymásnak stb. Ha igazán szereted kitartasz mellette.

20/L

2015. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!