Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom azért akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért akar velem szakítani, mert nincs hüvelyi orgazmusom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Más férfiakkal sem volt, de ők segítettek máshogy (kéz, száj), amire ő nem nagyon hajlandó. Viszont sérti az egóját, hogy nekem nem jön össze, mert az exeinek mindig volt.

Nem érti, hogy ennek fényében hogyan kívánom vele a szexet. Hiába magyarázom neki, nem érti meg, hogy a szex nekem nem CSAK az orgazmusról szól, hanem az intimitásról, az együttlétről, és hogy örömet okozhatok neki. Ő ezt nem érti, és folyton attól fél, hogy ő nem elég, ezért szeretőt fogok tartani előbb, utóbb. Ezért ma szakított velem.


2015. jún. 6. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez most komoly,hogy ezért szakított ? Mekkora lúzer :) Jobb is,ilyen éretlen felfogású emberrel ne is legyél együtt.
2015. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hány évesek vagytok, 16? Szerintem ne hagyd, hogy szakítson veled. Szakíts inkább te ő vele.
2015. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk.
2015. jún. 6. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Rosszul választottál párt. Nem a te hibád. Hagyd elmenni, majd keres olyat, aki megfelel az igényeinek.
2015. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
24 évesen már azért illene nem így viselkedni. Szerintem hagyd ott. Nagyra nőtt gyerek még.
2015. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Színlelj! :D
2015. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
dobd ki! nem hozzád való. minek húzni az ilyet?
2015. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom!

Az a vicc, hogy nekem is volt ilyen pasim. Fuhh... na elmesélem inkább...


Volt egy pasi, akivel húztuk egymás agyát, legalább 1 évig. Játszadoztunk egymással, de nem volt köztünk még egy csók sem. Neki volt csaja, én nem voltam kapcsolatban, de sosem én kezdeményeztem a beszélgetést, csak belementem a játékba. Flörtöltünk, de semmi komoly. Haverok voltunk, akik húzták egymás agyát, de emellett lelkiztünk is.


Lehívtam egy buliba hozzám. Sok haverom itt volt, nem igazán volt időm vele foglalkozni. Ő egy haverjával jött. Az éjszaka közepén megelégelte, hogx nem vele foglalkozok, megfogott és megcsókolt. Életem legforróbb csókja volt. Az, amikor beleborzongsz, feláll a hátadon a szőr, libabőrös leszel és 3 másodperc alatt benedvesedsz. Hihetetlen volt, meghitt és romantikus.


A csók után, másnap reggel ő hazament. Sokáig filózott, hogy dobja-e a csaját, végül mégsem dobta. Talán a mai napig nem értem hogy miért. Akkor egy ideig nem is beszéltünk, pedig nem is voltam szerelmes. Csupán szégyelltem magam, vagy nem tudom.

Rá 3 hónapra a suliban sem beszéltünk, csak köszöntünk. A lányok mondták, hogy mindig engem nézett, meg a reakcióimat, stb. Jól éreztem magam nélküle is, ami neki nem tetszett. Aztán kidobta a barátnőjét. Elmondta neki, hogy egyrészt azért, mert nincs szerelem, másrészt mert nem túl jó a szex és mert nincs hüvelyi orgazmusa a csajnak. Összejött egy másik csajjal, hogy féltékennyé tegyen. Nem jött neki össze. Akkor már nekem is volt több udvarlóm.

Mikor látta, hogy nem reagálok semmire, elémállt és azt mondta, hogy le akar velem feküdni, hogy teszteljen. ????

Az volt az elmélete, hogy ha nem vagyk elég jó neki az ágyban, akkor marad az új csajával, ha meg igen, akkor dobja a másikat. Na még mitnem! :D

Jó pasi volt, tény. De azért annyira nem, hogy megalázzam magamat ilyen mértékben :D


Eléggé verte a nyálát, fel akart próbálni. Annyira küzdött, küszködött, hogy végül szerelmes lett belém. Én eleinte nem viszonoztam, még nagyon sokáig nem.

Lejött hozzám, megszívattam, megbántott, visszasírta magát, stb.


Én voltam az első szerelme, pedig nagyon sok lánnyal volt már együtt..

Én képes vagyok a hüvelyi orgazmusra, de nem midnig. Ő azt akarta, hogy mindig legyek rá képes. Nem ment. Minél jobban eröltette, annál jobban nem ment. A végén már teljesen elmaradt, nem is voltam képes rá, mert ráparáztam, vagy fel sem izgultam, de volt hogy megjátszottam.

Végül szakított, mert elköltözött messzire. Máshol voltak tervei. Igazából nem bánom, mert erre a megfelelési valamire nagyon ráfüggtem volnaa és tönkretett volna teljesen.

Szerelmesekként váltunk el. Tudom, hogy őt is bántotta, hogy elmegy. Azóta talán sosem volt olyan tüzes kapcsolatom, de olyan csókom biztosan nem.


Párszor nyaranta felhív. Van egy barátnője, akit nagyon szeret. Talán az első lány, akinél elköteleződik és nem a saját dolgait tartja szem előtt. De már őt is kibeszélte, hogy a csaj sem képes a hüvelyi orgazmusra. Remélem nem te vagy az a lány, kedves kérdező!


Tulajdonképpen valamennyire sajnálom a lányt meg a pasit is. Zoli mindig bizonytalan lesz egész életébe a kapcsolataiba. Sosem fog megbízni magában, sem másokban (ezt hozta otthonról) hiába jóképű és szépek a szemei. Pénzzel fogja kompenzálni a helyzetét, de valódi szeretetet nem fog kapni ha mindenkit elmar maga mellől. A lányt pedig azért sajnálom, mert Zoli szabadszellem. Könnyen ráun valamire vagy rögeszmés lesz, aminek következtében hülyeségeket csinál, mert nem "kockáztat" (pl. inkább előbb ő csal meg, mint őt csalja meg vki). Mellette semmi sem biztos.

Én örülök, hogy ő kilépett. Én nem lettem volna rá képes, mert nagyon szerettem. Azóta viszont vn másik kapcsolatom, ami valódi kapcsolat, másmiylen jellegű problémákkal....


21/L

2015. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele Te! A cipőd sarkáig nem ér fel a kapcsolati és érzelmi intelligenciája. Te pedig ne add lejjebb a hiteles és teljesíthető igényeidet (intimitás, együttlét)! Találsz majd olyat, aki partner lesz ebben, ennek a jetinek az egóját meg küldd le a pöcegödör aljára! Hüvelyi orgazmus.. röhej.. ilyenkor ég a fejem, hogy férfi vagyok.. 41/F
2015. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Interferencia ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen kreténtől.
2015. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!