Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még remény? 3hete szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? 3hete szakitottam a barátommal mert úgy éreztem nem szeret már annyira és tudni akartam mit reagál rá hogy küzd értem vagy beletörődik.

Figyelt kérdés
Először nem tett semmit majd másnap múlva írt hogy nem birja nélkülem és kibékültünk. De sok volt a munkája és nem tudtunk találkozni én meg ezt nem birtam és azt mondtam inkább hagyjuk. Nem is beszéltünk napokig majd megint megkeresett de én akkor már nemet mondtam.Azóta beszéltünk párszor de csak vitatkoztunk. Tegnap találkoztunk mert vissza adta a cuccaimat de két szó után el is ment hogy megy gyurni. Nekem azt mondja hogy nem szeret már de viszont a tudta nélkül én beszélek a keresztanyjaval aki mondta hogy nem is gyurni ment hanem hozzájuk playstationözni és akinek viszont azt mondja hogy nagyon szeret de most ugy érzi nincs értelme kibékülni. Nagyon hiányzik és vele akarok lenni de hiába keresném nekem azt mondja tovább lépett. Már kétszer voltunk igy 6honapig aztan megkeresett és kibékültünk. Mit tegyek? Van még esély?

2015. jún. 20. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na megprobalok hasznos valaszt is adni.En irnek neki egy hosszu levelet.Nem egy roved uzenetet, egy hosszabb levelet.Ebben OSSZESZEDETTEN leirnam az erzeseimet, a tetteim, gondolataim okat, hatteret.Leirnam, hogy mit varnek tole, es mit hianyoltam vele kapcsolatban.Nem vadaskodnek, csak tenyeket kozolnek.Azert ezt a megoldast valasztanam, mert a level megirasakor at tudnam gondolni, hogy hogyan fogalmazzak,hogyan tudnam legpontosabban kifejezni az erzeseimet.Ha valamit leirok, meg utana tudom torolni,es ujrafogalmazni, de a kimondott szavak megmaradnak, es esetleg felreerthetoek lehetnek.Level irasakor vegig tudom mondani a mondandomat,nem szol kozbe,nem kezdunk vitazni, ami vegul megint rossz iranyba vinne a beszelgetest.A levelet ujra es ujra el tudja olvasni (mar ha akarja) es ott lenne a gondolataiban.

Szoval en leirnek mindent, amit mondani szeretnek neki,es kernem (NEM konyorognek), hogy gondolja at.Vegul adnek egy hataridot, pl egy- ket hetet,ha addig nem keres,akkor lezartnak tekintem a kapcsolatot, es sok boldogsagot kivannek a jovore nezve. Es a level elkuldese utan tenyleg nem zaklatnam tobbe.A labda ettol kezdve az o terfelen lenne.

2015. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ. Végre valaki..

Erre én is gondoltam csak félek hogy ha bevallom hogy én vele akarok lenni vissza él vele és mégjobban padlóra kerülök. És az a baj nála hogy hiába mondom neki hogy úgy dobjon el magától hogy nincs vissza ut azt mondja jó és honapok mulva megkeres én meg nem tudok nemet mondani

2015. jún. 20. 10:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha visszael az oszintesegeddel es az erzeseiddel-nem szeret teged. Ha nem tart attol,hogy egyszer valoban nem fogadod vissza es vegleg elveszithet-nem szeret teged.

Neked pedig meg kell tanulnod felnoni. Amikor az eszedre hallgatva nemet tudsz mondani akkor is amikor a szived azt kiabalja, hogy IGEN IGEN! No majd akkor leszel felnott no, aki felelossegteljesen,tudatosan kepes az eletet iranyitani.Legyen noi meltosagod, es legyen erod nemet mondani, ha ugy alakulnak a dolgaitok.Sok sikert.

2015. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!