Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam a párom érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom érzelmileg testileg egyaránt. Mégis miért nem tudom ott hagyni?

Figyelt kérdés
tudom hogy nagyon nem szép dolog volt belátom.de megtettem .tapasztalatokat várok! köszönöm előre is

2015. júl. 29. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a legjob ha ott hagynád....

Jobbat érdemel nálad

2015. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod otthagyni, mert önző vagy.
2015. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért vagyok önző? én tényleg sokszor úgy érzem ez menthetetlen és azt gondolom hogy szakítok de nem tudom kimondani egyszerűen
2015. júl. 29. 11:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert gyenge, önző ember vagy. A párod ennél jobbat érdemel, te is tudod. Nézz mélyen magadba vagy a tükörbe nekem oly mindegy, és életedben egyszer cselekedj úgy, ahogy helyes, és hagyd ott. Hadd legyen esélye találnia egy normális, hozzá illő embert maga mellé.
2015. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nemcsak, hogy önző, de gyáva is vagy! Mivel rossz a kapcsolatod a pároddal, és ahelyett, hogy ezt megbeszélted volna vele, te gyáva módon félreléptél! A megcsalás a gyávák eszköze!


Legyen már benned annyi gerincség, hogy odaállsz, megmondod neki, hogy mit tettél, és szakítasz vele.

Egyébként még a megszokásból se tudod otthagyni!

2015. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én mindig elmondtam neki mi a baj és semmi soha nem változott évek óta csak beszélem meg a problémákat..csak az utóbbi idő már nem volt erőm ismét csak veszekedni és sajnos idáig fajult
2015. júl. 29. 11:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam így.

A megszokás erősebb, mint a tenni akarás. Esetleg félsz egyedül maradni. Esetleg társfüggő vagy.

Én féltem egyedül maradni. Féltem, hogy nem fogom tudni eltartani magam. Inkább maradtam egy szar kapcsolatban.

Nekem két év és három kaland kellett, hogy végleg megutáljam magam, illetve a helyzetemet. Akkor nagy nehezen továbbléptem. Az élet mindent megoldott, azóta sziklaszilárd kapcsolatban élek (sokkal hosszabb ideje, mint az előző kapcsolatom volt), eszembe sem jut félrelépni.


Légy erős és lépj minél hamarabb!

2015. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm ! csak a másikkal az van hogy nem hinném hogy csak egy kaland.ha szakítok mindenképpen vele lennék , csak egyszerűen valamiért nem megy kimondani nem is értem...
2015. júl. 29. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy miért nem tudod otthagyni a párod, mert szükséged van arra a biztonságra, megértésre, amit idáig tőle kaptál meg és ezt nem akarod önként elengedni.

Ha nem csak alkalmi szexkapcsolataid vannak, hanem konkrétan vonzódsz valakihez, önkéntelenül elkezded a volt párodhoz hasonlítani és kezdesz rájönni, hogy van veszteni valód nem is kevés....és ettől még jobban elbizonytalanodsz. Mind2 pasira szükséged lenne, de nem akarsz kompromisszumot kötni.

37F

2015. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert olyan vagy, mint a Csorbacsík, aki minden sz*rba belecsíp.
2015. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!