Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lájkolja a családtagjaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolja a családtagjaim képeit ha szakított?

Figyelt kérdés

Bő két hónapja szakított velem a barátnőm. A bátyám képeit többször lájkolta azóta a facebook-n, volt hogy anyukám képét is, pár napja pedig ugyanazt a képet lájkolta amit apukám és anyukám is megosztott.


Hozzátartozik az igazsághoz hogy apámat nem szerette, és akkor sem lájkolta amíg kapcsolatban voltunk.


Nekem eszembe sem jutna az exem szüleit lájkolni a fb-n, nem értem hogy ha ő húzott egy vonalat(azaz szakított velem), akkor miért foglalkozik a szüleimmel(pláne az apámmal akit nem kedvelt)?


Július végén a következő dologgal lepett meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


Kérlek mondjátok el hogy szerintetek mi értelme ennek, mert én már nem értek semmit.


Köszönöm előre is.



2015. aug. 13. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján valószínűleg újrakezdené veled.
2015. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Miből gondolod? Lehet bizonytalan és nem tudja mit szeretne?
2015. aug. 13. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:

A mellékelt kérdésnél arról ír, hogy felkavartad. Lájkolgatja a családtagjaid képeit (én biztos nem tenném, pláne, ha rosszban voltunk).


Ebből a kiírt kérdésből és az övéből én azt szűröm le, hogy egy cipőben jártok: egy helyben toporogtok, nem tudjátok, mit is akartok, egyikőtök sem meri szóba hozni a dolgot, mert akkor kiszolgáltatottá válik szerinte. Én így látom, de persze javíts ki, ha nem így van!

2015. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Attól tartok van egy kis félreértés, mindkét kérdés tőlem származik, július végén írt két kérdést amikre megtudhatta volna a választ, most pedig ezzel a lájkolással(pláne apám képét) hoz zavarba.


Remélem így már tisztább :)

2015. aug. 13. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Tisztább. Úgy értelmeztem, átküldte neked a linket a kérdéséről. Persze a kérdezők neme feltűnhetett volna. :)

Az a véleményem, hogy ha még érzel iránta valamit, kérdezz rá a dologra! Mit veszíthetsz? Ha bunkón reagál, legalább választ kapsz a kérdésre, ráadásul könnyebb lesz lezárni magadban a dolgot, ha nem látod olyan pozitívan. Vagy megbeszélhetitek, és adhattok magatoknak még egy esélyt.

2015. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félek hogy nincs esélyem. Azt mondta hogy soha, de soha nincs esély hogy köztünk bármi legyen, azt hiszem hogy olyan alkat aki inkább szenved csendben de nem mondja ki ha rossz neki ez az állapot. Csak nekem fura hogy szakítás után lájkolja a családtagjaim? Nekem valahogy nem jutna eszembe...
2015. aug. 13. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha így látod, akkor tovább kell lépni. Nem könnyű, de meg kell tenni minél hamarabb szánod rá magad, annál hamarabb lépsz túl rajta ténylegesen.
2015. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tudnám hogy miért csinálja ezt, könnyebb lenne.
2015. aug. 13. 17:17
 9/9 anonim válasza:
így próbálja felhívni a figyelmedet magára... a legtöbb lány szakítás után (még ha ő szakított is) telenyomja a facebookot a bulizós képeivel meg ahogy palikkal pózol, hogy lássa az ex, mit veszített és milyen jól megvan nélküle... lehet, hogy ez a lány így akarja fenntartani a figyelmedet, hogy mindig jelen van, vagy érdekelné, hogy mi van veled de pl letiltott, nem ismerősöd már és nem látja, ezért nézegeti a családodat, hátha...
2015. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!