Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Esély mindenre van. De vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Martinka000 kérdése:

Esély mindenre van. De vajon erre?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. A volt párom 20. 2 hete szakitottunk. Igazi okor voltam a kapcsoltaban, ráadásul egy 16 éves kisgyerek beleronditott.(ertsd: elvette a párom eszét) 2.5 évig voltunk együtt. Kérdésem. Harcoljak érte, várják amíg rájön hogy mit veszített, vagy hagyjam? Én voltam neki az első. Az utóbbi hónapokban már eljegyzesen gondolkodtunk. Várják? Meddig? Imádom, szeretem. Holnap viszont elvinnek neki egy 4 oldalas levelet. Ne tegyem? 23/F.
2015. aug. 19. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 oldal? Regényt nem akarsz? A nőknek nem regény kell hanem talpraesett férfi, aki meg tudja mutatni neki, hogy igen, szereti. Egy próbát megér, az eljegyzést meg halaszd el pár évvel.
2015. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akit el lehet vinni, azt el is viszik, és nem kér érte.

Nem vinnék neki négy oldalas levelet, sőt egy sort sem.

Esély? Minek?

2015. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeretem. Ennyi. Szerintem elég indok ez.


Hogy tudnám bizonyítani?

2015. aug. 19. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő már nem szeret ha el tudták csábítani tőled. én a helyedben túl lépnék rajta! 21/L
2015. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy 20 éves lány, szerintem érzi a szavak súlyát, és amit nmekem még az elmúlt 1 hónapban mondott, abból pont az jön le, hogy szeret....és ki ismertem, sőt tudom, hogy nem tud hazudni...mert utána vagy elkezd sírni, vagy ha hazudik, rá n1 órára bevallja, hogy hopp....ez nem igy van.,
2015. aug. 19. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az exednek egy 16 eves kisfiú elvette az eszet akkor ne haragudj de megsem volt olyan tökéletes a kapcsolatotok. Lepj tul rajta mert a csaj ezekszerint meg nem eleg erett
2015. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Villamos, nő - ha elmegy, jön a másik.
2015. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!