Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esély arra, hogy újra kezdjük?

Figyelt kérdés
A napokban szakított velem a barátom néhány hét járás után. Az oka az volt, hogy nem mutattam ki az érzelmeimet úgy, ahogy ő elvárta volna. Biztosítottam a szerelmemről, még sose éreztem ilyet senki iránt. Nem szeretném elveszíteni, de már facebookon is tiltott. Bánt, hogy 1 olyan dolog miatt szakított, amin lehetett volna változtatni.:(

2015. aug. 25. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy tényleg emiatt szakított?
2015. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs esély.
2015. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnt, hogy bármi más probléma lenne köztünk.. erről sajna nem szólt nekem.
2015. aug. 25. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:

hát vagy tényleg nem fejezted ki, vagy ő nem érzett semmit...ez kettőtökön áll...de nem biztos, hogy megéri érte küzdened...


22F

2015. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem fejeztem ki, mert nem vagyok 1 könnyen nyíló ember és nem tudom könnyen kifejezni az érzéseimet ennyi idő után.
2015. aug. 25. 12:21
 6/9 Mumusan ***** válasza:
Tiltott?? Hagyd a francba az ilyen bunkót.
2015. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azután tiltott, hogy a barátja bejelölt, én pedig ráírtam honnan ismer.. persze rögtön az exemről kezdett el érdeklődni.
2015. aug. 25. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit hagyd, ha már tiltott, ha vannak még érzései meg fog keresni
2015. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát ezen az időn kívül nem tudom hogy lehet változtatni, ha egyszer később nyílsz, akkor el kellett volna fogadnia. Szerintem nem is szeretett.
2015. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!