Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szertetett egyáltalán? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertetett egyáltalán? Vagy csak beteg volt? Ennyi pánikroham és az exek rám vetítése után - ami a másfél évünkből jó fél évig tartott, szakítottam vele. Négy hét alatt szerelmes lett másba és már járnak.

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, külföldről, tervező. Másfél éve jöttem össze egy lánnyal, aki a "kérdés" pillanatáig nagyon közeledett felém, majd a "kérdés"-re nem adott igen/nem választ, de összejöttünk. Egyre ijesztőbb játszmákat és szivatásokat kezdett csinálni, közben kiborult és a "pszichopata" exeit látta bennem. kiderült,hogy régebben démoni megszállásai voltak, állatkínzás gyerekként, de egy értelmes és odaadó csajról votl szó ha nem volt épp ilyen lelkismeretlen durvasági rohama. Nagyjából az exek 5hónapig folyamatosan előjöttek a legszebb pillanatokban is. Nekem az elejétől úgy tűnt,hogy nem szeret, de a közös barátok mindig elhitették velem, hogy dehogynem. Tudni kell, hogy szeretett manipulálni, és hazugságokat is terjesztett rólam, kibeszélte a fizetésem stb. Az exek után én lettem kevés, mert egyszer már nem adtam neki kölcsön. Végül az én stílusom is kezdett keményebb lenni, mellesleg olyanokat csinalt,hogy lázas-véres bélfertőzésem volt, eljött hozzám ápolni önszántából, majd otthagyott mert nem volt kellemes neki ott lenni.... a haverjaival találkozni ment. Anyám és köztem bekevert, sokszor irigyelt tőlem ezt-azt.Aztán szakítottam vele. Ezután újra összejöttünk és már más volt, de jött a bizonytalankodós szöveggel, és végül ő dobott ki,mert felháborodtam megint egy intrikáján.

Ekkor egy pszichológussal beszéltem, aki pár hét alatt rendberakott lelkileg, ill. kimondta h a leanyzo valszeg pszichopata-borderline. De később rám mászott a csaj újra, én meg belementem megint.

Mentségemre, rohadtul hozzászoktam, szerelmes nem voltam, de a sok szép dolog is ott volt,és egyedül élek egy kicsi kicsi helyen...stb.

Nem voltam őszinte magamhoz mert már nem akartam volna hosszu tavon lenni, és végul emiatt szakitottam. És amig vártam,hogy az egyébként korrektül megtörtént kimondás után jelentkezzen, instantba 4 max 6hét alatt bepasizott egy albánnal, aki a főnöke.

Ott nem kellett várni hónapokat, hogy kiheverje a másfél évünk, mialatt én lelkiismeret furdaltam emiatt és vártam h tisztelettel barátként talizzunk v jelentkezzen, h barátság legyen talán.

Ez normális szerintetek?

1.5év után 4hét és szerelem új pasi?



2015. szept. 3. 14:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

azért ennél árnyaltabb ám kedves utolsó.

Azt elfogadom, hogy gyengék a határvonalaim, de tudnod kell, hogy amikor "újra" belementem, már azáltal, hogy tisztában voltam azzal, amit a szakember mondott, nem érintett meg annyira a sok dühroham, támadás.


Na az viszont meglepett, ahogy vége lett. Ezért írtam ezt a kérdést ide.


Igazság szerint nagyon sok tesztet kitöltöttem, nyilván -nekem nem szégyen szakemberhez fordulni- konzultáltam is, és tudnotok kell, hogy igen más ám az, amikor tartósan egyedül éltek egy angliai kis városban. Akkor minden kötődés felértékelődik.


Még a rossz is.

És próbáljuk megjavítani, meggyógyítani a dolgokat, a másik lelkét.


Szerintem amúgy az emberi kapcsolatok nem fekete-fehér módon kezelhetőek amúgy sem. Ha mindenkit kihajítok, mer "nem felel meg", akkor én lennék a pszichopata.


Az elején pedig bevettem, hogy minden az exek miatt volt neki, aztán hosszászoktam testileg és lelkileg, mert amikor jó volt, akkor nagyon előadta..

Értitek.

2015. szept. 29. 12:32
 12/18 A kérdező kommentje:

mellesleg a borderek,pszichopaták vagy nárcisztikusok "áldozatai" szakirodalom szerint az "átlagos" és egészséges emberek. Általában. Ezért is veszélyesek annyira.


Kicsit még a mai napig nem akarom elhinni, hogy ilyen egy pszichopata, és ilyen vele egy kapcsolat. És keresem a visszaigazolást is, hogy szerintetek, ez az-e.


Vagy "csak" egy nemszerelmes nő .. :D

2015. szept. 29. 12:36
 13/18 anonim ***** válasza:
Menj el pszichologushoz, mert ez nem normális ahogy ezen igy elvariálsz. Valami gondod lehet, egy normális ember ha észreveszi hogy valami nem müködik jól, korrektül kilép belőle és probál tullépni rajta és főleg nem akar barátságot stb.. Lépjél tul rajta és ne stresszeld magad azon hogy neki van barátja, semmi közöd hozzá, még azt se tudtad felmérni ebben a kapcsolatban hogy jelentettél-e neki valamit, vagy ő mit érzett irántad. Valószinü nem jelentettél neki sokat, és elváltatok, ő rögtön talált mást, ennyi, nincs ezen mit cifrázni. Szépen verd ki a fejedből és gondolj egy másik kapcsolatra, hogy kivel lehetne megismerkedned, remélem szerencsés leszel, és akkor azzal az új barátnőddel foglalkozz ne a multtal.
2015. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

már párszor leírtam, hogy voltam pszichológusnál, sőt több szakértővel is beszéltem, és ők spec nálam rendben láttak mindent :)


Nála nem:)

2015. szept. 29. 14:55
 15/18 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy lapozol!
2015. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondják, hogy a bántalmazást elviselni erős embert kíván, de nekem mindig az jut eszembe, hogy mégsem elég erős ahhoz, hogy kilépjen.
2015. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kiléptem, és egész biztos hogy később, de nem későn. Megnyugtattatok.


Ha van bárki ismerősötök, vagy esetleg Ti ilyen helyzetbe kerültök, figyeljetek ... rájuk,magatokra.

2015. szept. 29. 21:20
 18/18 A kérdező kommentje:
Mellesleg van úgy, hogy nem akarsz hinni a szemednek, hogy egy "beteg" lélekkel vagy együtt. Szeret- csak "sebzett". Pedig valójában azért "nem tud szeretni", mert sebzett. És nem te rakod helyre, de mégis esélyt adsz, bizonyítani akarsz... Na ez volt az, amit nem kellett volna :)
2015. szept. 29. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!