Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Három év együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év együttélés után szakítottunk a barátnőmmel, ő kérte, hogy költözzek el. Tényleg vége?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerettem, nagyon fáj. Ő is szenvedélyesen szeretett nagyon sokáig.

Aztán egyszer csak kiábrándult, elhidegült, egy pillanat alatt és utána mintha egy idegen lenne. Kérte, hogy menjek el.

Csak veszekedtünk.


Azt láttam még, hogy a facebookján beszélgetett valami sráccal de nem tűnt komolynak. A srác győzködte, hogy küldjön el. De mondom nem tűnt komolynak.


LÉNYEG:

Akkor ez ennyi? ELköltözöm és vége?


Vagy, elképzelhető, hogy később rájön, hogy értékes volt a kapcsolatunk és keres majd? Átéltetek már ilyet?

Vagy soha többé nem fogom már látni? Nagyon-nagyon intenzív kapcsolat volt és mindig aggódtunk egymásért. Épp ezért nem értem most hogy tud csak így elküldeni.


2015. szept. 8. 11:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem ütöttem meg senkit utolsó nem tudom miről beszélsz, talán valami más kérdező?


Egyébként tegnap ki akartam vele békülni. Elmentünk sétálni. Engedte, hogy simogassam, fogjam a kezét!

2015. szept. 8. 12:17
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy ennek vége van. Már talált is mást a helyedre. Én elhiszem, hogy fáj, meg ennyi idő együttlét után nehéz elfogadni, hogy vége, de nagy butaság olyasmikbe kapaszkodni, hogy mit nem csomagolt be neked. Tíz év múlva pedig egészséges esetben már boldog leszel mással, és eszedbe sem jutna vele újrakezdeni. Esély persze mindig van. Lehet, hogy hiányozni fogsz neki valóban, vagy az új srác mégsem válik be, és megpróbálja újrakezdeni. De én a helyedben nem dédelgetnék ilyen álmokat, mert ha belemerülsz abba, hogy visszavárod, észrevétlenül nagyon el tud szaladni az idő. Az az idő, amit arra fordíthattál volna, hogy túltedd magad rajta, és új életet kezdj mással. Tudom, milyen az, mikor az ember hitegeti magát, és már hülyét csinál magából, mert nem bír továbblépni. Te ne ess ebbe a hibába!
2015. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Mindenesetre most a legjobb, hogy összeszeded a legfontosabb cuccaidat, amennyit el tudsz vinni, összecsomagolsz és elmész.

De azt azért ne várd már el, hogy miután szakított veled a lány, még az ő családtagjai fognak költöztetni, hurcolászni kocsival.

Egy-két hét szünet után, ha lecsillapodtak a kedélyek, megpróbálhatod újra keresni és higgadtan megbeszélni az egészet újra, majd megegyezni a lehetséges folytatásban, vagy a lezárásban.

2015. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Én csak azért hitegetem magam, mert nézd, ez egy 3 éves kapcsolat. lehet próbára teszi a lány a szerelmemet.

3 év után fél év próbát is megérdemelhet a kapcsolat, nem?

2015. szept. 8. 12:26
 15/29 A kérdező kommentje:
Az nem számít semmit, hogy amikor elmentünk sétálni fogtam a kezét és nem ellenkezett?
2015. szept. 8. 12:27
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

>Az nem számít semmit, hogy amikor elmentünk sétálni fogtam a kezét és nem ellenkezett?


Túl sokat nem. De miért nem tudod, hogy most mi van? Miért nem beszéled meg VELE? Miért random ismeretlenektől akarod megtudni, hogy mi a helyzet a TI kapcsolatotokkal? Mi volt a baj, eleve? Miért hidegült el? Miért rakott ki?


Úgy tűnik, hogy ti sem beszéltetek meg semmit rendesen és fogalmad sincs, hogy mi van.

2015. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

De elég sokat beszéltünk tegnap.

De nem akarok a nyakán lenni. Vagy azt gondlod jó lenne odamenni a hülye családjához akik már meg akarnak ölni? Aztán ott nyúzni szerencsétlent, hogy mi volt a baj a kapcsolattal? Azt gondolod?

2015. szept. 8. 12:42
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem merek oda menni, ha nagyon erősködöm tényleg kidobálják a cuccaim.
2015. szept. 8. 12:43
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb kapcsolatok is megszakadnak. Értem, hogy három év, és küzdeni akarsz érte. Viszont abból, amit leírtál, nekem az jön le, hogy a lány már nem boldog veled, a facebookos sráccal meg esetleg alakul valami. Három év neki is három év. Valószínűleg nem gyűlöl, és valószínűleg neki sem könnyű eldobni a három évet. Ezért engedte, hogy fogd a kezét, ezért beszélgetett veled hosszan. Félre ne érts, nem vagyok ellendrukker! De továbbra is azt gondolom, hogy minden mozdulatba, pillantásba belekapaszkodsz, amiről azt a következtetést tudod levonni, hogy van visszaút, és még szeret téged. Sokan tudjuk, milyen érzés is az. Meg azt is, hogy milyen érzés, mikor nagyban reménykedünk, aztán a leányzó egyszercsak kibiggyeszti a közösségi oldalra, hogy "kapcsolatban". Beszéld meg vele őszintén, hogy szerinte lehet-e visszaút, vagy van-e más a képben!
2015. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem vége. Kiderült, hogy hazudott és volt már új pasija.

Ezért kellett elküldenie.

Én nem vettem észre.

És még ő mondja, hogy én csak dugásra használtam amikor ő dugott két sráccal több hónapon keresztül, ugye?

A kis női önvédelmi ego.

Én nem akarom őt összetörni, de ezek után nagyságrendekkel könnyebb lesz elválnunk.

2015. szept. 8. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!