Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Három év együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év együttélés után szakítottunk a barátnőmmel, ő kérte, hogy költözzek el. Tényleg vége?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerettem, nagyon fáj. Ő is szenvedélyesen szeretett nagyon sokáig.

Aztán egyszer csak kiábrándult, elhidegült, egy pillanat alatt és utána mintha egy idegen lenne. Kérte, hogy menjek el.

Csak veszekedtünk.


Azt láttam még, hogy a facebookján beszélgetett valami sráccal de nem tűnt komolynak. A srác győzködte, hogy küldjön el. De mondom nem tűnt komolynak.


LÉNYEG:

Akkor ez ennyi? ELköltözöm és vége?


Vagy, elképzelhető, hogy később rájön, hogy értékes volt a kapcsolatunk és keres majd? Átéltetek már ilyet?

Vagy soha többé nem fogom már látni? Nagyon-nagyon intenzív kapcsolat volt és mindig aggódtunk egymásért. Épp ezért nem értem most hogy tud csak így elküldeni.


2015. szept. 8. 11:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én megmondtam.


6-os

2015. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben tényleg nem érdemes bánkódnod miatta, mivel nem érdemli meg...
2015. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg, ha már lefeküdt volna ezzel a sráccal. Erős érzelmi kötelék általában az első szex után már kialakul két ember között, ha minden téren meg van a kémia. Sajnálom Bro', menned kell. :/
2015. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,ne tagadd már le hogy megütötted,mit sajnáltatod magad ? Leírtad már ezerszer az egész sztorit,csak kihagysz érdekes momentumokat ,így meg sajnálnak itt téged.Egy agresszív vadállattal SENKI NEM AKAR EGYÜTT ÉLNI !
2015. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Most nem mondom, hogy megütöttem mondjuk úgy, hogy voltak közöttünk civakodások és általában a családja miatt. Ő is volt, hogy ököllel megütött, ezt tegnap is meg merte lépni amikor visszamentem volna a cuccomért és bele mertem rúgni valamibe, ami számára fontosabb volt talán mint számomra, pedig én vettem meg.
2015. szept. 8. 15:45
 26/29 A kérdező kommentje:

De a megbocsájtás fontos. Tudom, hogy ez nem ő, hanem a nővérének és az anyjának az ármánya és csak idő kell mire felébred ebből.

Én nem szeretném, hogy késő legyen

Mindig mindenben megvárt, én is megvárom.

És nem hiszem, hogy lefeküdt vele.... bár a nővére ezt mondta telefonon. biztosan kitalálta a nővére ezt a hazugságot hogy végleg eltakarodjak.

2015. szept. 8. 15:46
 27/29 anonim ***** válasza:
Haver, ez már rég el van ba­szva. Mit vársz még ettől a kapcsolattól, minek vergődsz? Kölcsönösen megütöttétek egymást, ez már RÉGEN rossz. Kezdd újra valakivel, csak ennél sokkal több ésszel.
2015. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem, hogy férfi lehet ilyen szánalmas.
2015. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Veled legalább együtt élt. Engem sem a nagyobb gyerekeinek, sem az anyukájának nem mutatott be az exem. Mondjuk elég sok emberrel haragban volt (gondolom van is) az exem: Testvér, Szomszédok, stb. Ok, sajnos sok is a szemét ember, de azért ez Őt is minősíti.
2023. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!