Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akarhat a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a párom?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy szakítunk, becsomagolta a cuccaimat dobozokba. (Fájdalmas és kemény volt, mert 3 évig voltunk együtt és még a szakítás előtti napon sem adta jelét annak, hogy már nem szeret.)


Most próbáltam leszervezni hogy elhozzam a cuccaim (ruháim, cipőim számítógépem, szerszámaim) és bár biztos volt benne (vittem neki virágot is, csokoládét, fogtam a kezét) hogy ő mindenképp szakítani akar, nem nagyon akarja, hogy elhozzam a cuccaim.


Most apámnál vagyok, felhívtuk, hogy hétvégén kocsival lemegyünk és elviszünk mindent és csak kifogásokat keresett, hogy akkor nem, majd máskor.


Nem akarom abba a hitbe ringatni magam, hogy még nem sikerült végleg döntenie, de lehet?


2015. szept. 9. 10:24
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Apa azt mondta, hogy ha ezt direkt csinálja a kapcsolat újraértelmezése érdekében akkor az egy nagyon beteg játék és már csak azért is el kellene költöznöm.
2015. szept. 9. 10:25
 2/31 A kérdező kommentje:
És ő akart velem szakítani.
2015. szept. 9. 10:26
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Már megint te..
2015. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nem egyenes ember ez a nő és semmi érzés nincs benne feléd.
2015. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azok után, hogy megrángattad és eltépted a ruháját, továbbra sem normális, hogy nem rakta ki az összes cuccod az ajtó elé és cserélt zárat. De majdcsak lezárja magában, nyilván nehéz megemésztenie, hogy sz.ros 3 éve vagytok együtt és már vered.


Menj el a cuccaidért, legyen ennyi gerinced, hogy végleg kivonulsz az életéből és nem gyötröd tovább.


(Örülök, hogy túlélted a náthát, amibe az előző kérdésed kiírásakor épp bele akartál halni.)

2015. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Még mindig enyhe tüdőgyulladásom van és a bocsánatkérés napján konkrétan ő ütött meg. Ököllel, halántékon, csak mert hozzányúltam valamihez ami neki úgy néz ki fontosabb mint én. Ki az agresszor?

Tényleg ennyire ostoba vagy, hogy nem egyértelmű a kérdés amit kiírtam, hogy nem nagyon akarja, hogy elhozzam a cuccom?

2015. szept. 9. 11:01
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
"A mama mindig azt mondta, hogy ha új életet akarsz kezdeni, hagyd magad mögött a múltat." forrest gump xd
2015. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarhat a párom? - Mar nem a parod.


Valoszinuleg latni se akar egy darabig, ezert keresi a kifogasokat. Uj pasija van, kidobott, nem akar mar veled lenni, mi mas kell meg, hogy ezt felfogd??

2015. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok ostoba. Akárhány kérdést teszel még fel, NEKED kéne megérteni a kis eszeddel, hogy férfiasságod maradékát összekaparva határozottan le kéne lépned. Mert innen már csak lefelé van út.


Az, hogy ő megütött, éppolyan elfogadhatatlan, mint amit te csináltál. De te kezdted, és amelyik kapcsolatban az erőszak és bántalmazás felüti a fejét, az bizony tovább fajul. Nálatok elszabadult a pokol, és ha már az exed (igen, az) is tettlegességhez nyúlt, akkor végképp be kéne látnod, hogy ti ketten nem lehettek együtt ezek után. Látványosan a legrosszabbat hozzátok ki egymásból, mi a francnak erőlködsz még? Be kell látni, ha nem megy, korrektül elbúcsúzni, bocsánatot kérni és lezárni a kapcsolatot, soha többé nem keresve a másikat.


Amúgy ha agresszornak tartod őt, akkor miért is nem akarod minél hamarabb lezárni az egészet? Vagy ha úgy érzed, ő bánt téged, ver, akkor miért is gondolod, hogy azt akarná, hagyd ott a cuccaid (esetleg menj vissza hozzá)???

2015. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Mit akarhat vajon? Hogy hagyd végre békén. Úgy tűnik, neki van új élete, nem ártana, ha te is ráfeküdnél a témára, hogy neked is legyen. Szerintem jobban éreznéd magad tőle, mint attól, ha ide írsz ki kérdéseket amikben azt firtatod, hogy azok után, hogy a VOLT barátnőd (akivel három év után szakítottatok, aki két sráccal is megcsalt és akivel kölcsönösen megütöttétek egymást) vajon miért azt a zöld pólót hordta tegnap, amiben akkor volt, mikor először megcsókoltad. És vajon azért csinálta, hogy emlékeket ébresszen vele, és egyben jelezze, hogy még mindig sokat jelent neki a három év.

És igen: még mindig téged akar, és csak azért jár mással, hogy féltékennyé tegyen, és tíz év múlva, mikor újra összejöttök, tőle akarj gyereket.

2015. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!