Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akarhat a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a párom?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy szakítunk, becsomagolta a cuccaimat dobozokba. (Fájdalmas és kemény volt, mert 3 évig voltunk együtt és még a szakítás előtti napon sem adta jelét annak, hogy már nem szeret.)


Most próbáltam leszervezni hogy elhozzam a cuccaim (ruháim, cipőim számítógépem, szerszámaim) és bár biztos volt benne (vittem neki virágot is, csokoládét, fogtam a kezét) hogy ő mindenképp szakítani akar, nem nagyon akarja, hogy elhozzam a cuccaim.


Most apámnál vagyok, felhívtuk, hogy hétvégén kocsival lemegyünk és elviszünk mindent és csak kifogásokat keresett, hogy akkor nem, majd máskor.


Nem akarom abba a hitbe ringatni magam, hogy még nem sikerült végleg döntenie, de lehet?


2015. szept. 9. 10:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Bár úgy tűnik, nem akarod megérteni a dolgot, bármennyire kapálóznak a válaszadók, azért még egyszer nekifutok. A volt barátnőd állítása szerint többször megcsalt. Nekem már itt elég lenne. Az egyik sráccal azóta együtt van, egy párt alkotnak. Itt már mindenképp be kéne látni, hogy nem egyszeri kilengés volt, akár ittas állapotban, vagy akárhogy. Normálisan beszél veled, mert nem mindenki alkalmas rá, hogy bunkó legyen a volt párjával, főleg, ha pl. a megcsalások miatt van is lelkiismeretfurdalása. Szerintem most távozz, még emelt fővel, mert ha elfogy a türelme, akkor már nem lesz kedves, hanem bunkón fog elküldeni. Nem lenne jó érzés, hidd el!

Eléggé olyan érzés egyébként neked válaszolgatni, mintha az ember a falnak beszélne. Ha nem tudod elfogadni a tiédtől eltérő véleményeket, minek kérdezel?

2015. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, hogy megszabadult tőled. Beteg vagy!! Mániákus!! Takarodj az életéből.


Már rég távoltartásit kértem volna rád. A cuccaidat meg kidobáltam volna az ajtó elé. Akkor még találkoznom se kellene veled.

2015. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, nem csalt meg, azok meg akik itt kioktatnak meg azt mondják mániákus vagyok takarodjanak már máshova trollkodni.

Szóval kiderült, hogy nem csalt meg csak azt hittem, emiatt volt veszekedés. hűséges volt és emiatt jobban kiakadt, hogy kikapott (szóban)


Én meg el fogok költözni onnan csak engedjétek már meg nekem azt a kis luxust, hogy átgondoljam a dolgot még egyszer. vagy nem lehet?

nem tudom ti milyen kapcsolatokban éltek.... nem titeket fenyegetett öngyilkossággal még az elején a párotok, hogy mennyire szeret és ha itt hagyjátok megteszi. ugye? akkor tudjátok is miről beszéltek egyáltalán?

Ha tényleg egy kicsit is szeretett nem gondolhatja komolyan, hogy elküld.

Ha nem , akkor hazudott. VÉGIG.

és miért a férfi a mániákus akinek ELJÁTSZOTTA valaki, hogy szereti? amikor ez lehet nem volt igaz? Aztán miután megunta a játékot eldobta mint egy neylonzacskót?

2015. szept. 10. 11:28
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok. Normalis maradtam vele szakitas utan, probaltam segiteni neki, beszelni vele, mindig meghallgattam es emberseges probaltam vele maradni.


Ez csak ahhoz vezetett, hogy meg jobban zaklatott, nem fogta fel, hogy vege. Sokszaz kilometerre kellett koltoznom, es minden kapcsolatot modszeresen megszakitanom, hogy vegre felfogja. Par ev utan szerencsere sikerult, biztos forrasbol tudom, hogy azota mar boldog massal halistennek. Soha nem akartam neki rosszat, pedig bantalmazott is.


Nem tarthatsz valakit magad mellett eroszakkal, akarmennyire is vergodsz.


Az meg, hogy vegig hazudott, netto baromsag. Idovel valtoznak az emberek, veluk egyutt az erzelmek is. Nekunk az emlitett sraccal borzasztoan nem mukodott a kapcsolatunk, pedig mindent megtettem azert, hogy javitsuk, amig meg lehet. Egy ido utan viszont be kell latni, hogy nem minden kapcsolatot lehet megmentetni, ahol tul sok a tuske, ott mar semmi nem lesz a regi. Szerettem pedig nagyon, de a viselkedesevel kiolte belolem a gyenged erzelmeket.

2015. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Pedig ez ilyen. ha nem játszottad volna el sokáig, hogy őszíntén szereted időben kilépett volna.

Tudod amikor én ki tudtam volna lépni megzsarolt öngyilkossággal. akkor még nem volt kész a lakása.

2015. szept. 10. 12:35
 26/31 A kérdező kommentje:
és ezzt valószínűleg azoknak nem mondja el, akiknek most elnyomó bántalmazóként próbál beállítani. hogy nagyon sokáig azért maradtam mellette, mert zsarolt.
2015. szept. 10. 12:35
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy 'eddig ki tudtam lepni, azutan nem tudok'.


Igazabol mar akkor nem kellett volna hagynod, hogy omgyilkossaggal zsaroljon. Most meg mar utolag teljesen mindegy, hogy ezt tette, kar ezen utolag pattogni.


A falnak beszelunk az elmult x kerdesednel, nem is tudom, mi a francnak irkalsz ide, ha nem fogadod el senki velemenyet.

2015. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
tudod ez olyan mint egy valósággá vált rémálom amiből fel szeretnék ébredni.
2015. szept. 10. 12:50
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Az istenit, fogd már fel, hogy ez már megtörtént. Pont. Nem fogsz felébredni, mert ez a valóság. Pont. Az exed kidobott téged, most mással van. Pont. Qrvára mindegy, hogy mit miért tett, qrvára mindegy, hogy mennyire igazságtalan, mert már nem tudsz mit tenni, megtörtént. Pont.


Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy hagyod a pcsába és tovább lépsz. Pont. Ezen felül mindennemű próbálkozásod, bizonygatásod, magyarázatod arról, hogy mennyire szereted és mi a fszért volt veled ilyen, felesleges. Pont. Már elmúlt, vége, nincs tovább vele. Pont.


Fogd már el a jó qrva életbe is!!!

2015. szept. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Megölöm magam.
2015. szept. 10. 13:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!