Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akarhat a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a párom?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy szakítunk, becsomagolta a cuccaimat dobozokba. (Fájdalmas és kemény volt, mert 3 évig voltunk együtt és még a szakítás előtti napon sem adta jelét annak, hogy már nem szeret.)


Most próbáltam leszervezni hogy elhozzam a cuccaim (ruháim, cipőim számítógépem, szerszámaim) és bár biztos volt benne (vittem neki virágot is, csokoládét, fogtam a kezét) hogy ő mindenképp szakítani akar, nem nagyon akarja, hogy elhozzam a cuccaim.


Most apámnál vagyok, felhívtuk, hogy hétvégén kocsival lemegyünk és elviszünk mindent és csak kifogásokat keresett, hogy akkor nem, majd máskor.


Nem akarom abba a hitbe ringatni magam, hogy még nem sikerült végleg döntenie, de lehet?


2015. szept. 9. 10:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Én nem tudok nélküle élni.

Számomra ez nem egy játék volt.

2015. szept. 10. 06:21
 12/31 A kérdező kommentje:
11es, kíváncsi vagyok honnan tudsz a zöld pólóról...
2015. szept. 10. 06:24
 13/31 A kérdező kommentje:

Gondolom itt is valamelyik családtag lehet a dolog mögött aki még mindig bőszen beleugat mások dolgába és mutogatja, magyarázza a barátnőmnek, hogy látod, még mindig vergődik ez a fasz.

Mert neki egy biztonsági őrtől van gyereke.

És acélbetétes bakanccsal rúgdosta a párom és nem hagyta éjjelente aludni, és úgy dugott a suttyó pasijaival, hogy közben a párom nem tudottt aludni a döngetéstől.

És akkor egy ilyen felcsinált nőből lett most alfanőstény? Nem. A barátnőm az alfa nőstény, ő volt az, csak elvették a szerepét. És most nem tud dönteni.

Nem akartam hagyni, hogy helyette döntsenek, mert még mindig szeretem és megbántam amit tettem. De te ezt úgysem fogod fel.

2015. szept. 10. 06:26
 14/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy terhes nőnek nagy tekintélye van, de ekkora?
2015. szept. 10. 06:27
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 11.58-as vagyok. Semmit nem tudok semmiféle zöld pólóról. Ironizáltam, hogy mindenben jeleket keresel. Én értem, hogy fáj neked, meg minden, de már minket, válaszolókat bosszant fel, hogy mennyire nincs tartásod. A férfiaknak is nagyon tud fájni a szakítás, van depresszió, sírás, bezárkózás, stb. De telesírni a GYK-t napokon át, és főleg megpróbálni megmagyarázni, hogy milyen apró jelekből gondolod úgy, hogy még nincs vége annak, aminek nyilvánvalóan vége van... Szerintem van egy pont, ahol már az embernek meg kell magát ráznia, és emelt fővel távozni, amíg még lehet. Te ezen a ponton túl vagy szerintem (szerintünk), tehát még most érdemes tovább lépni, amíg van egy morzsányi önbecslésed.
2015. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

a legtöbb férfinak a nő csak egy pina.

nekem nem csak pina volt.

2015. szept. 10. 08:03
 17/31 A kérdező kommentje:
olyan nehéz ezt megérteni? hogy nem csak pina volt?
2015. szept. 10. 08:03
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg nehez megerteni, hogy kidobott, es nem akar mar teged?? Felnott nokent tud dontest hozni, es ezutan a vergodes utan plane elhiszem, hogy meg akart toled szabadulni. Nekem is volt ilyen pioca pasim, evekig nem szallt le rolam, mert nem hitte el, hogy tenyleg szakitani akarok, folyamatosan minden lepesembe azt magyarazta be, hogy en ot akarom. Hat g*cire nem. A vegen mar annyira nem hagyott beken, hogy el kellett koltoznom.


Vedd mar eszre magad, NEM AKAR TEGED ez a no, ideje tovabblepni.

2015. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz két ember kell. Hiába magyarázod, mennyire szereted, hogy neked mennyit jelentett, stb. Ő túl van rajtad. A legjobb, amit tehetsz, hogy elfogadod a döntését és továbblépsz. Elég sok nő van a világon. Idővel majd képes leszel mást is szeretni. De minél tovább kapaszkodsz abba, ami elmúlt, annál később tudsz új lappal elindulni.
2015. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

18-as mindenki magából indul ki...

Ha te így állsz hozzá a párodhoz egy kapcsolat után az téged jellemez.

Az én barátnőm nem így áll hozzám, teljesen normális hangnemben beszél velem emailben is. még most is.

2015. szept. 10. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!