Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 éve szex nélkül. Ti "válnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve szex nélkül. Ti "válnátok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éve élek együtt a párommal, akivel 10 éve nem voltunk együtt.38 évesek vagyunk. Ettől függetlenül mindenben megértjük egymást, de a szex soha nem működött igazán. Nincsenek gyerekeink (hogy is lennének), és házasok sem vagyunk. Van egy szép házunk, autónk, jó munkánk. A párom azt mondja, hogy neki nem fontos a szex, és ha soha nem is fekszem le vele, neki úgy is jó.


Vélemény?


2015. szept. 20. 19:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Alapbòl nem lennék olyannal akinek a szex nem fontos, nem hogy 20 évet elpazaroljak az életemből, a fiatalsàgombòl. Nő vagyok, és szeretem a szexet . Szerintem fontos, és ha a partneremnek nem, akkor nem illünk össze. Tehát nem lennék vele. A màrtír szerep nem nekem valò.
2015. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%
Én havi 84 szexet igénylek. Az heti 21, napi 3. Miről beszélünk?
2015. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Éltem szexmentes házasságban, másfél év után kiléptem, mert az exemnek jó volt így is, és nem érdekelték az én igényeim. Itt ugye arról van szó, hogy az egyik félnek van egy jogos igénye, amit a másik semmibe vesz. Ez pedig nem kapcsolat.
2015. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a kérdés, hogy nektek, mindkettőtöknek jó-e ez így. Valószínű, hogy jó, különben nem élnétek együtt 20 éve. Ha neked sem fontos, és egyébként szépen éltek, megértitek egymást, akkor maradjatok együtt! Ha nem jó, akkor viszont már régen kellett volna lépni.
2015. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igazság szerint nekem nem jó így. Talán a nyugodt háttér miatt maradtam vele ennyi ideig. Tulajdonképpen nagyon rendes hozzám, de egyszerűen a szex soha nem működött közöttünk. Ha ezt szóba merem hozni akkor ingerült tőle. "Miért nem vagy boldog? Mindened megvan!" Aha, mindenem, de a "palota ablakából sírva nézek ki". Furcsa, az egész, mert mindig magamat hibáztattam. Annyit őrlődtem, hogy mi lehet a baj?! Elmentem egy szakemberhez, aki megkérdezte, hogy biztos heteroszexuális a párom? A kérdés jó, mert magam sem tudom.

2015. szept. 21. 08:35
 16/20 anonim ***** válasza:

# 15: Furcsamód mindenki arra asszociál, hogy ha egy férfi nem szexel a párjával, akkor biztos meleg, vagy megcsalja.

Pedig nem... lehet aszexuális, hyposzexuális is - utóbbi egyre gyakoribb jelenség.

Egy meleg férfi előbb felvállalná a homoszexualitását, mint egy hyposzexuális a problémáját.

2015. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én meg azt, hogy a szex hiányát, vagy a kevesebbet úgy éleik meg legtöbben, mintha betegség lenne. De miért??? Enni is szeretünk....mégsem mondja senki a másikra, hogy ha ő nem szereti a töltött káposztát, hurkát hogy hát te beteg vagy.. Ki volt az a hül.ye, aki elhitette veletek, hogy van egy bizonyos norma?? Hogy csak ez így és úgy a normális, minden ami azon kívül van beteg és probléma??

Itt ebben a kérdésben csak egyetlenegy probléma van. Az, hogy a kérdezőnek a szexmentes élet nem felel meg. Szíve joga így érezni. De a párjának is ahhoz, hogy neki meg nincs kedve hozzá. Ilyenkor mit lehet tenni? 1. Kompromisszum. Neki soha nincs kedve hozzá? Egyáltalán? Sehogy? Semmilyen formában? 2. Fel lehet vetni a nyitott kapcsolatot. Ha egyébként jó minden, de valamelyik fél nem vágyik a lepedőgyűrésre, nyugodtan engedhetné, hogy a párja alkalomadtán mással kiélje a vágyát... 3. Fogadd el és oldd meg magadnak. 4. Keress másik partnert.

2015. szept. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igazad van, nincs egy bizonyos "norma". De valljuk be, hogy az nem normális egy párkapcsolatban vagy házasságban, hogy a két fél között nem működik a szex. Az már nem párkapcsolat, hiszen pont az intimitás (szex) különbözteti meg a párkapcsolatot a barátitól, testvéritől, stb.

Persze biztos vannak párok, akik megbeszélik, hogy nekik így jó, (de az egy kedves baráti vagy jószomszédi viszony és nem több). Viszont azért az nem korrekt, hogy az egyik fél szeretné megérteni, hogy mi miért történik, a másik meg sz@rik rá - már elnézést. :)

2015. szept. 21. 15:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, de nálam a fordítottja volt. Inkább szakítottam, csak ne szenvedjen a párom.
2015. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
oké . vagy megdugod vagy dobod ! 10 év szex nélkül ? ez innkább barátság !
2015. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!