Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, esélytelen, hogy megbocsájtson ezek után?

Figyelt kérdés

Lassan kb. 1 hónapja szakítottam vele. Nagyon közel lakunk egymáshoz, még annál is közelebb, mint ahova iskolába járok. Mégis annyira elfoglalt, hogy nem tudtunk soha találkozni, pedig nem vagyok nagyigényű barátnő, heti 1 nap-3 órával is beértem... Nem hiszem, hogy ez sok lenne?! De az utóbbi időben ezt se "kaptam meg". Ezért elmentem hozzá és elmondtam neki, hogy nekem fontos, hogy a barátom az életem része legyen, de nála mégse érzem ezt, amit még lehet el is fogadnék, ha látnám, hogy legalább tenne azért, hogy tudjunk találkozni. Tehát szakítottunk, sírtunk mindketten. Utána azt hittem, hogy nem is fogunk beszélgetni, de mindennap beszéltünk, persze teljesen közömbösen. Mindenért magamat hibáztatom, talán ha elfogadóbb lettem volna, akkor most nem tartanánk itt...

Szépen lassan kezdett mindenhonnan "eltüntetni", törölni a közös képeinket, stb. Én kérdeztem, hogy akkor miért beszélget velem? (Mert szimplán a barátom nem akar lenni.) Azt mondta sürget, hogy tegyek érte... Többször írta, hogy még mindig ugyanúgy szeret, csak nagyon megbántottam őt. Illetve, hogy miért ír: azt szeretné ha látná, hogy töröm magam, és hogy bebizonyítom, hogy megérdemlem a második esélyt.

Csak az a baj, hogy hiába írok neki szépeket, ami ráadásul igaz is, ennyivel elintézi: "persze:D". Tehát sokszor nem hiszi el amit mondok neki, így pedig nekem nagyon nehéz.


Hogyan kellene akkor bebizonyítanom, hogy megérdemlem a második esélyt? Egyébként a szakítás óta nem találkoztunk... Most vasárnap talán! fogunk, de úgy érzem, hogy ismételten semmi se lesz belőle.

Ötletek?...


2015. okt. 17. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kislány! Téged manipulálnak, méghozzá ocsmány módon.

Ideje nincs rád, mert rengeteg, nálad fontosabb dolga van, de elengedni nem hajlandó, még akkor sem, ha te akarnál menni. A bűntudatodra apellál, ahogy írod, azt szeretné látni, hogy töröd magad, kaparsz, bizonyítasz... de minek? és mit?

Felnőtt ember, érett kapcsolatban azt mondja, ha neked ez így rossz, akkor nézzük meg, hogy mit tudunk tenni, hogy mindkettőnknek jobb legyen.

Elkényeztetett, éretlen, önző kölyök meg azt mondja, ha neked ez így rossz, akkor ennyit sem kapsz, mert nem érdemelsz meg engem. Értem kaparni kell, akkor majd szórok magamból néhány morzsát.


Most rajtad áll, vagy bukik. El kell döntened, hogy kellenek-e neked ezek a morzsák, vagy inkább keresel egy olyan kapcsolatot, amiben mindketten felnőttként vesztek részt.

2015. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te tepersz egy ilyen flegmatikus ember utan? Ez rohej. :D Uristen, igaza van az egyesnek.
2015. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na, visszakönyörögted magadnak azt a barmot?
2015. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem:D
2015. okt. 24. 09:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Még nem sikerült visszakönyörögni, vagy esetleg tanultál valamit a kommentekből?
2015. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tanultam!!! :) Egyetértettem az összessel.
2015. okt. 24. 15:29
 17/19 anonim ***** válasza:
ne vedd sértésnek a kommenteket, a te érdekedben lettek ilyen durvák, ha tettél volna vmi rosszat, akkor megértem, h ilyet mond a srác, de tedd fel magadnak a kérdést, h tettél-e. Mert ha 3 óra egy héten nagyon gáz kérés, akkor no comment.
2015. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

heti 3 óra?! egymásnál miért nem alszotok/aludtatok? az is jó dolog, ha este van kihez szólni elalvás előtt, vagy reggel felkelés után.

de ha ennyire hanyagol, akkor lépj túl rajta! rövid az élet!

2015. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, több, mint 1 év után felkeresett, hogy ő azóta se tud elfelejteni és szeretné ha megpróbálnánk újra, mert MÁR lenne ideje, úgy osztaná be... :D Hát kiröhögtem, hogy erre ennyi idő kellett, hogy rájöjjön.
2017. márc. 2. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!