Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak. Van olyan szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Van olyan szerelmetek akiket úgy érzitek, hogy soha nem fogtok elfelejteni?

Figyelt kérdés

Teljesen függetlenül attól,hogy miért lett vége.. volt olyan,hogy nem bírtátok a hiánya miatt és felkerestétek?

Vagy "felhasználtatok " valakit,hogy próbáljátok elfelejteni?



2015. okt. 22. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szerelem, de egy itteni lánnyal nagyon jóban voltam. Szerintem sosem fogom elfelejteni. De valamiért soha nem írt már vissza. Köszi Virág :/ 22/f
2015. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hála a jó égnek, sikerült eddig az összeset elfelejtenem.
2015. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És nálatok mit jelent pontosan az,hogy szakítás után egyből likeolás minden lányt, millió új lány ismerős .. ismerkedés.. kell az önbizalom? főleg ha még szerelmesek vagytok?!
2015. okt. 22. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnénk mielőbb túl lenni rajtad.
2015. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megengedik ugye... Az én örök szerelmem a Független Kisgazdapárt!


Amíg nem jutnak vissza méltó helyükre, mint kormányzó párt addig szívemen mindig lesz egy seb. Amúgy is, elég a mostani kormány és az előző kormányok nemzetvesztő politikájából!


Szóval kéremszépen, nagy az én bánatosságom. Remélem látjuk még ahogy kisgazdák tízezrei vonulnak be budapestre követleve, hogy az egyetlen igaz párté legyen a hatalom felszólítván a mostani vezetőket, hogy azonnal mondjanak le.

2015. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek az életében a szerelem igazi volt, mindegy hol, mikor és mennyi, azt sohasem fogja elfelejteni. Csak megtanul élni nélküle.
2015. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs. A legelső szerelmem és egyben párkapcsolatom elfelejtéséhez kellett pár év, de mára már sikeresen túltettem magam rajta.
2015. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, facebookról meg töröltem magam 1 hete, és nem is tervezek visszamenni. Bocs, erre nem válaszoltam.
2015. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve lett vége, 1 évig tartott. Az első komolyabb kapcsolat. Sosem fogom elfelejteni, most is szeretem, de már nem vagyok benne biztos, hogy újra tudnám kezdeni vele, nem lenne már ugyanolyan. Azóta nincs senkim. 24f
2015. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 1

Igen ez nagyon idegesítő tud lenni hogy nem válaszol vissza,

és ez általában végét jelenti a dolgoknak erre már én is rájöttem!

Nem tudom mért jobb annál mintha megmondaná a tutit!

2015. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!