Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ennyire szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire szörnyű vagyok, ha azért szakítottam (nőként), mert nem volt elég a szex?

Figyelt kérdés

A párommal 3 évig voltunk együtt, természetesen voltak egyéb problémáink is (nem figyelt rám, nem volt hajlandó sehova elmenni otthonról, rám szakadt az összes házimunka, stb...), de nekem a legfájóbb pont mégis a szex, illetve annak hiánya volt. Vonzó, fiatal lány vagyok, nem hagytam el magam a kapcsolatunk alatt, ennek ellenére heti maximum egyszer voltunk együtt, és sajnos akkor is inkább arról szólt a dolog, hogy gyorsan "lerendezze", mindegy volt neki, hogy én élveztem-e...


Nyilván nem egyszerre szakítottam vele emiatt, sokszor próbáltam beszélni, de mindig lerázott, hogy neki ennyi az igénye és kész, vagy fáradt, vagy játszani szeretne inkább a gépen, meg ez különben is megalázó... Még azt is mondta, hogy nem érti, miért neki kellett ilyen "szexmániás" nőt kifognia, hát más normámlis nő persze kiugrana a bőréből, hogy valaki nem csak megdugni akarja...


Mikor elmondtam nagy vonalakban, hogy miért is lenne jobb szerintem nekünk külön, közölte, hogy önző vagyok, a női nem megszégyenítője, és hogy nem tudtam megbecsülni, milyen aranyéletem volt mellette, és hogy én leginkább az utcasarkon érezném otthon magam - na itt kezdtem el bőgni. Bocsánatot kért, hogy nem gondolta komolyan, de nem tudom megemészteni. Ekkora bűn nőként több intimitásra, együttlétre vágyni egy kapcsolatban?


Köszönöm, ha válaszolsz


20 éves lány


2015. okt. 28. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Te önző, ő meg egy nagyra nőtt óvodás ennyi erővel.

Ő hány éves?

2015. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
32 éves
2015. okt. 28. 21:49
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha kommunikáció után sem volt változás, normális indok.

Nem számít milyen nemü vagy.

2015. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Ezért kell 30+-osokkal összejönni ugye? Én 27 évesen a lelkedet is kikefélném, nem úgy, mint ez a pancser 32 éves.
2015. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem nagyon érdekelt a kora, bár lehet, hogy ez is belejátszik a libidóba. Bár szerintem egy "átlag" 32 éves férfi azért többször kívánja a szexet heti egy alkalomnál...
2015. okt. 28. 21:55
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
32 éves férfinál még nem indokolt a libidócsökkenés. Amúgy meg mi az, hogy szex helyett inkább játszik a gépen???
2015. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
60-as korosztályt képviselő apám szerint ez a mennyiség még neki is kevés lenne. :-) Szóval nyugi, a hiba nem benned van.
2015. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább ő a férfi nem megszégyenítője. Örülj, hogy megszabadultál tőle!
2015. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ööö, öszönöm az ajánlatot :)


Örülök, hogy mások is hasonlóan látják a dolgot, ezek szerint mégsem csak bennem keresendő a hiba.

2015. okt. 28. 22:20
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem benned van a hiba 3 éves kapcsolatban mi is heti 3x szexeltünk, 20 évesen a heti 1 kevés, a pasiddal (bocs ex)

van a baj. Nem is a szex hiánya volt a legnagyobb baj, hanem az önzősége. Te normális vagy, ne tartsd vele a kapcsolatot, nehogy visszakönyörögje magát.

2015. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!