Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg ennyire szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire szörnyű vagyok, ha azért szakítottam (nőként), mert nem volt elég a szex?

Figyelt kérdés

A párommal 3 évig voltunk együtt, természetesen voltak egyéb problémáink is (nem figyelt rám, nem volt hajlandó sehova elmenni otthonról, rám szakadt az összes házimunka, stb...), de nekem a legfájóbb pont mégis a szex, illetve annak hiánya volt. Vonzó, fiatal lány vagyok, nem hagytam el magam a kapcsolatunk alatt, ennek ellenére heti maximum egyszer voltunk együtt, és sajnos akkor is inkább arról szólt a dolog, hogy gyorsan "lerendezze", mindegy volt neki, hogy én élveztem-e...


Nyilván nem egyszerre szakítottam vele emiatt, sokszor próbáltam beszélni, de mindig lerázott, hogy neki ennyi az igénye és kész, vagy fáradt, vagy játszani szeretne inkább a gépen, meg ez különben is megalázó... Még azt is mondta, hogy nem érti, miért neki kellett ilyen "szexmániás" nőt kifognia, hát más normámlis nő persze kiugrana a bőréből, hogy valaki nem csak megdugni akarja...


Mikor elmondtam nagy vonalakban, hogy miért is lenne jobb szerintem nekünk külön, közölte, hogy önző vagyok, a női nem megszégyenítője, és hogy nem tudtam megbecsülni, milyen aranyéletem volt mellette, és hogy én leginkább az utcasarkon érezném otthon magam - na itt kezdtem el bőgni. Bocsánatot kért, hogy nem gondolta komolyan, de nem tudom megemészteni. Ekkora bűn nőként több intimitásra, együttlétre vágyni egy kapcsolatban?


Köszönöm, ha válaszolsz


20 éves lány


2015. okt. 28. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Hamarabb kellett volna lépned és othagyni!

Egyáltalán ne szégyeld inkább örülj neki és hidd el inkább ilyen nő legyél mint egy jégcsap!!!

2015. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :)
2015. okt. 28. 22:47
 13/20 RRR ***** válasza:
81%

nem te vagy a gonosz boszi

ő egy puha p....cs


én 45 vagyok és 3 nap után szex nélkül,már a falat vakarom

pedig reggel 8tól 18ig autót szerelek

szoval örülj,hogy megszabadultál egy ilyen baromtól

2015. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Ezért érdemes a mai tize-huszon éves lányoknak 5-10 évvel idősebb pasit keresnie, mert hogy mennyivel érettebb duma mindig felmenti őket valami valami alól.


Egyébként nem gondolnám, hogy te lennél a hibás. Gép mellől nehezen fog találni valakit, akkor majd talán értékelni fog téged, a munkádat és a társaságodat.

2015. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Ebben az esetben a nem szexelés annak a jele, hogy nem is szeretett már.. ha figyelembe vesszük a többit amit leírtál.

Nem vagy szörnyű, bár lehet nem ezt kellett volna mondani szakító indoknak, hanem hogy mennyire lapos a kapcsolatotok, és ha még nem is kíván téged akkor hogy érezhetnéd magad jól nőként mellette? Márpedig a párkapcsolat csak akkor működik ha mindenki ad és kap is valami pluszt általa (örömöt).

2015. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon jól döntöttél. Neki nem csak mennyirségre kevesebb az igénye, hanem egészen mást érez a szexualitással kapcsolatban, mint Te. Neki az valami bűnös dolog, amit nem nagyon szeret megélni.

Neked meg értékes, gyönyörű dolog, a szerelem megélése.

A többi dolog alapján, nem volt szerelmes sem, azért sikerült a testiség is ilyen szinvonaltalanra.

2015. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 nyitott fiú ***** válasza:
szia, simán jól tetted felesleges eltemetni magad -baromság és kész- F/többszáz
2015. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, és a hozzászólóknak is. Nekem volt egy barátom, én 19 voltam ő 29 és ott is csak heti egy volt, az is csak hétvégén. Egyszerűen semmit nem lehetett vele kezdeni, nem kellett neki több. Azt mondta ha többször csinálja, az nem olyan jó és egy hét kell neki, mire úgymond "feltöltődik", érted mire gondolok... Ennyi idősen a heti 3 alkalomnak (legalább) meg kellene lennie. Most 20 éves vagy, ha vele maradtál volna, mi lett volna mondjuk 10 év múlva? 3 év próbálkozással hoztok össze egy gyereket? Jól tetted, hogy léptél.
2015. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én barátnőm nem szakított, mert más gond nem volt a hapsival. Most 8 éve vannak együtt, 2 gyerekük van, és SEMMI szex! 2 havonta 1, ha a barátnőm erőszakoskodik.

Szóval ez nem lesz jobb, csak rosszabb, nem kell elfogadni, hanem keresni egy hozzád hasonló igényűt.

2015. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem vagy szörnyű.

Leírtad hogy úgy érezted hogy nem figyelt oda rád, nem érdekelte hogy te élvezed-e. Szerintem ez elég ok a szakításra. Hiszen egy párkkapcsolatban az az alap hogy odafigyelek a másikra minden téren.

Tisztességes voltál, a legtöbb lány már megcsalta volna.

Nem szabad olyan embernél leragadni akit nem érdekel hogy mi mit érzünk..

2015. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!