Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dobnátok azért lányt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobnátok azért lányt, mert felszedett 25 kilót?

Figyelt kérdés
Nem terhesség miatt. Az arca még mindìg gyönyörű lenne. Alapjáraton sem volt sovány a lány, olyan kis husi, de 65ről felment 90re....
2015. nov. 1. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%
Persze hogy dobnám,90kiló vagyok én,ami egy normális férfi súly,nem női!!!
2015. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62kilóról (és abszolút kocka has állapotról) híztam 75 kilóra, ráadásul látszik az arcomon és gusztustalan lötyögős combom lett. Sajnos betegség miatt, páromnak sem tetszett de látja, hogy már brutálisan edzek és teszek ellene. Fogytam azóta öt kilót szóval így azt mondta ok nem az én hibám. De nem szabad elkényelmesedni. Megesik, hogy a tested egyszerűen keresztbe tesz, de lehet fogyni és ez ami lényeges.
2015. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben már a hízás folyamata alatt már említettem neki beszéltünk arról h ez nem túl jó, és tennie kéne ellene, de végül lóf**aszt nem tett akkor dobnám.
2015. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el azokat akik emiatt szakítanak. A külső nem minden de ha nem tud a társad emiatt szexuálisan vonzódni hozzád az nagyon rossz... Persze ennek is sok árnyalt formája van, mitől hízik el, akar-e tenni ellene, mióta vannak együtt stb. De alapjáraton én mint nő, nem engedném meg magamnak hogy elhízzak, pont ezért mert nekem sem tetszene ha a barátomra hirtelen felszaladna 30 kiló. Így is szeretném de tetszeni nem tetszene a változás.
2015. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne disznoolam, akkor nem.
2015. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nehéz erre válaszolni, mert még nem voltam ilyen szituációban. Minden esetre 90 kiló már nem kevés... és ha én odafigyelek magamra akkor elvárnám hogy a párom is figyeljen oda magára....
2015. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Dehogy :D, nem a testébe szeretnék bele, nem is dobnám el miatta. Egyébként meg aki meghízott le is fogyhat
2016. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!