Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Már együtt vagyunk egy ideje a párommal (1,5 éve). Már tervben van a közeli összeköltözés, baba. Erre nemrég megmondja, hogy nem oké a kapcsolatunk. Pedig eddig nem volt vele semmi gond, nagyon jól kijöttünk egymással.Szerinte ellaposodott, nem mutatom ki az érzéseimet, ami nem igaz, viszont annyiban elszólta magát, hogy még nem élte ki magát, bulizni akarna még. Már a fogamzásgátlót is abbahagyta a babaproject miatt, és ettől a hangulata nagyon ingadozó lett. Ez teljesen lesokkolt, hogy ő be akarja fejezni kettőnk között (jó, azt mondta, hogy gondolkodik még rajta...). Azt mondta, hogy ne keressem most pár napig, de őszintén szólva, nem tudom mit kéne tennem. 28 és 26 évesek vagyunk. Annyit kérnék, hogy csak komoly válaszokat adjatok, viccet, gúnyolódást mellőzzétek, így is magamba vagyok roskadva. Köszönöm

2013. szept. 25. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem fogod kibírni de ne keresd többet. Ha akar téged jelentkezik. Aki megvész az megvész, nem tudod visszabillenteni. Tetszhet neki valaki más.
2013. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lina93 ***** válasza:

Szerintem megijedt a gyerekvállalástól, összeköltözéstől.

Azt mondják, hogy 30 körül a férfiak bepánikolnak egy hosszabb ideje tartó kapcsolatban, és mostanában tapasztalom is a környezetemben, hogy valóban így van, de bízzunk benne, hogy a ti dolgotok rendeződik. Nem rontottál el semmit, ezt magában kell rendeznie. Pár napig most nem beszéltek, de utána ahogy van rá módod, próbáld éreztetni vele, hogy mellette vagy és nem rá szakad minden felelősség.

2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jóképűbb pasit.
2013. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nem írtam bele, azt hittem egyértelmű, de én vagyok a fiú, és én akarok is babát és összeköltözést is. És ő is nagyon , sőt, ő volt aki az elején nagyon akarta, és mintha valami megkavarta volna, hormonok vagy más lelki dolog ami miatt most ez van. Kérdeztem, hogy van másik fiú a képben, azt mondta nincs. Én azt is elképzelem hogy van más a képben...
2013. szept. 25. 14:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy élni akar még egy kicsit, és te az útjában állsz. Pihentess kicsit, hagyd, hogy ő keressen. Ha esetleg elmegy, lépj túl rajta. Jobb egy szakítás, mint egy válás gyerekkel.
2013. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hazudott. A nők tipikusan akkor hidegülnek így el, ha másik férfi jön be a képbe.
2013. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lina93 ***** válasza:

Jaj, akkor bocsánat :D Rosszul értelmeztem.

Ebben az esetben is csak azt tudom tanácsolni, hogy várj vele, utána pedig vesd be magad. Ha mégis úgy dönt, hogy nem akar veled lenni, akkor sajnos nem lehet mit tenni, hagyni kell, mert ahogy az előttem szóló is írta, jobb egy szakítás, mint válás gyerekkel. Remélem tiszteletben fogja tartani, hogy ennyire mellette állsz és jól dönt. Sok szerencsét! És még egyszer bocsánat a félreértésért!

2013. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, azt hittem, hogy a nők 20 éves koruk elején hülyülnek meg, de hogy 26 évesen is bulizni akar... Az agyam eldobom.
2013. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Volt csajom , aki 16 évesen hülyült meg. Volt , aki 19. Mondjuk utóbbi alapből elég hülye volt. Egyszerűen nem értem. Ha lett volna neki előjele, akkor ok. DE semmi gond nem volt köztünk, ugyanúgy elvoltunk mint előtte. A fogamzásgátló abbahagyása után lehet az oka ennek a hangulatingadozásnak?
2013. szept. 25. 14:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem,hagy kicsit had eljen ha azt akar de par nap utan en kuldenek neki viragot verseket titokban,( mar ha fiu lennek es a csaj szeretne az ilyesmit) ha szeret tged es ilyen komolyan tervezgettetek nem hiszem,hogy pik-puk vege lenne mindennek :-) Es ha jol tudom lehet, mivel a fogamzasgatlo is megbolygatja a hormonokat ha pedig abbahagyta akkor kell kis ido mig vissza all az eredeti rendszerebe a szervezete :-) Kitartas! 16/L
2013. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!