Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha még szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még szeretem de nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés
20/F vagyok, 2 éve vagyunk együtt a lánnyal, szeretem de sajnos mikor 2 hónapra szétmentünk volt osztálytársammal összejött, de nem mondta el kivel, mástól tudtam meg. Mit tegyek?? Próbáljam elfelejteni?(1év alatt nem sikerült) vagy felejtsem el akkor is ha szeretem?

2015. nov. 27. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl kell lépni rajta.
2015. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég homályos a leirás. nem akarsz vele lenni az szexet jelent vagy csak a beszélgetést? meg a szétmenés az osztálytárs miatt következett be, vagy előbb mentetek szét és utána jött a képbe az osztálytárs?
2015. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem a szexről van szó, ha vele vagyok egy légtérbe sokszor eszembe jut mit csinált. Miután szétmentünk utána történt, de a legjobban az fájt, hogy hazudott és mástól tudtam meg.
2015. nov. 27. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, mást nem tehetsz, mint hogy elfelejted. Ez nehezen megy, nálam 1-2 év is el szokott telni addig. Bízd az időre, és mással foglald le magad, menjél biciklitúrákra, olvassál, menjél - akár egyedül is - színházba, ott sok nő van egyedül, akár meg is ismerkedhetsz valaki mással, most jön a tél, menjél korcsolyázni, ott is lehet ismerkedni.
2015. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondom, mit tegyél. Tedd át ezt a kérdést oda, ahová való! A Tini párkapcsolatok kategóriába.
2015. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az is számít, ő mit tesz azért, hogy visszanyerje a bizalmad.
2015. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Miquel


Nézz utána mi a Tini kor, nem 16 éves vagyok és nem az a problémám, hogy sokáig fésülködik meg ilyen hülyeségek.


A többi válaszadónak pedig köszönöm szépen, sajnos nem sokat tesz, hogy visszanyerje a bizalmam... Inkább semmit, úgy tesz mintha nem történt volna soha semmi.

2015. nov. 30. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Oks, elismerem, hogy ÉVEID SZÁMÁT TEKINTVE nem vagy tini.
2015. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!