Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs értelme ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt . Ennyi ideje mar együtt is élünk . 22 éves vagyok a lány pedig 21 .

Egy hete hazamentem a munkából és fura volt . Elment dolgozni , kérdeztem tőle hogy lenne e kedve valamerre menni ha hazajött . Azt mondta nem , mert beszélnünk kell. Kérdeztem, hogy szakítani akarsz ? Mondta hogy sajnálja . Mire hazajött neten meg beszéltünk mindent, majd szemtől szembe is át rágtuk . Abba maradtunk, hogy nem akar szakítani csak azt érzi hogy nem elég jó nekem, mert az édesanyja is ezt mondja neki mindig . Aztán elment vissza dolgozni . Este mint akit kicseréltek úgy jött haza . Semmi baja sem volt , le feküdtünk , stb . Minden jó volt . Aztán most reggel írtam neki , hogy jól aludtam de hiányzott nagyon . Irt egy mosolygós fejet . Kérdeztem hogy baj van ? Mondta hogy nincsen csak nincs kedve írogatni . Felhívtam, megkérdeztem hogy mi baj van , fura vagy ?! Erre ordítozott velem hogy nincs bajok meg hagyjam beken és hogy elege van belőlem ...


Azóta Felhívott sírva hogy zavar e . Elmondta hogy az a baja hogy a macskája beteg és nem tudja mi lesz vele, hogy nem tudja hogy Karácsonykor dolgozik e .

Elmondtam hogy ne idegeskedjen jó lesz minden és a munka is nemsokára ki derül . Erre leteszi a telefont és ír egy SMS-t hogy nem teszek érte semmit ..és hogy nem lehet elmondani nekem semmit ..

Ezen felül sokszor van az hogy valami nem tetszik neki akkor en vagyok a hibás .


2015. nov. 29. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a macskája dolgozik-e Karácsonykor? Vagy mi van???
2015. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a csaj annyira frusztrált lehet, mint az állat.
2015. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy ő maga dolgozik e .
2015. nov. 29. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Drágám,ez nem kapcsolat,ez egy fos...én hagynám az egészet,hadd gondolkodjon el kicsit a csaj,mit akar.Az kéne neki,hogy kicsit egyedül hagyd,lenne mit helyre raknia magában.
2015. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hisztis hárpia. Eszméletlen gyerekes viselkedés és önmagában kiábrándító is lehet szerintem ha valaki ilyen gyerekesen viselkedik. A macska most beteg akkor,hogy jön ide a Karácsony? Vagy önmagában probléma a karácsonyi meló? Minek választott ilyen állást, ahol ez benne van a pakliban? Sokan örülnének ha dolgozhatnának ez meg ilyen kis semmiségek miatt idegbeteggé válik....
2015. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem borderline-os véletlenül? Ezek a durva hangulat ingadozások nagyon arra hajaznak.
2015. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!