Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkieget ajánlotok a...

Milyen tápkieget ajánlotok a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Szigorú, klasszikus testépítős diétán vagyok és rengeteg súlyzós-kardiós edzést végzek. Az ajánlott ütemben megy a zsírvesztés,de maximalista vagyok. Még nem használok tápkieget, valami fehérjés-zsírégető kombó kéne. Aki vágja a témát, mit ajánl? 4000 Ft alatt. Ultraloss Shake jó?

2012. máj. 20. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát zsírégető nem létezik. Sima tejsavó fehérjét kellene venned. A zsír csak pontosan kiszámolt étrend mellett tűnik el rólad szóval ilyen zsírégető cuccok nincsennek max. az l-karnitin ami egy kicsit meggyorsítja a zsír vesztést.Mivel nem ismerek mindegy egyes fehérjét nem tudom melyikek vannak 4000 Ft alatt.
2012. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, edzés utánra protein menjen, edzés előtt pedig fél órával jól jön egy kis L-karnitin. De ez sem zsírégető,:hanem csak segít a zsírok mobilizálásában.
2012. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Simple Whey már jónak mondható. 3kg 13670.- Ft ami 85 adagot jelent (161ft/adag. Ennél olcsóbbat nem ajánlanék, mert már elég gyenge minőségúek, esetled szójából is vannak.

Scitec vagy Full Force ez a kettő jó.

2012. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4.000Ft alatt?!?! Ebben az időszakban igen kevés szénhidrátot tartalmazó fehérje forrás pl. whey izolát, ami nem 4000Ft/kg áron kapható. Jöhet a tojás (egg) protein szinte nulla zsír és szénhidrát tartalom. BCAA ami még kellene.


Ébernek lenni, mert sok esetben sajnos cukrozzák, nem pont azt tartalmazzák a dizájner proteinek és amino készítmények.

2012. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit még kifelejtettem!!

Esszenciális zsírsavak!!!! MCT, omega, stb.

2012. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, igen, létezik zsírégető. Nem csokitorta-kóla diétán vagyok, hanem csirkemell-zöldség alacsony ch-diétán, az edzésem pedig nem általános sulis gimnasztika, hanem kőkemény súlyzós edzés, néha kardio. E mellé igenis léteznek készítmények, amik a zsírégetést fokozzák, anyagcserét felpörgetik.Ez érdekelt volna...
2012. máj. 26. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nincs kimondottan zsírégető, mert az anyagcserét kicsit megpörgethetik, de ugye nem csak zsírt használsz fel, hanem főleg ch-t. A tápkieg cégek marketing célokból szeretik elnevezni ezeket a termékeket zsírégetőknek. Na de, hogy segítsek is valamit próbáld ki az adipokill-t, azt jó cuccnak mondják. Nekem a diéta mellé edzés előtti 2g L-karnitin vált be.
2012. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!