Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 6 év után hirtelen vége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év után hirtelen vége. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátom, most lettünk volna 1 hónap múlva 6 éve együtt. Az indok az volt,hogy nem boldog mellettem, de viszont akkor miért feküdt le velem hétfőn? Tegnap készültünk fesztiválra erre reggel 9:45-kor telefonon szakított velem. Nem tudom felfogni,hogy ez volt az indok, születésnapomon még azt mondta,hogy várja,hogy összeköltözzünk, erre 1 hét múlva szakít velem. Sose csaltam meg és ő sem. Hetente 2-3x találkoztunk, de mikor az egyetemen vizsga időszak volt akkor nem erőltettem,hogy találkozzunk,hogy többet tudjon tanulni. Viszont tegnap írtam még neki,hogy biztos van valaki aki miatt szakított velem, erre közölte,hogy 100x elmondta,hogy miért nem boldog, de le se tagadta amit írtam neki. Időközben kezdtem felépülni egy betegségből erre mikor kezdek jobban lenni elhagy. Most 21 évesen lettem szingli, és nem bírom felfogni a történteket. Nagyon nehéz az első időszak? Hogyan èljem túl? Mit tegyek? Köszönöm szépen a tanácsokat :)

2016. jan. 31. 10:20
1 2
 11/19 Interferencia ***** válasza:

Sajnálom a dolgot, nekem is volt valamilyen szinten hasonló tapasztalatom. Az előttem írtakkal nagyjából én is egyetértek.


Sajnos úgy tűnik, hogy nagyon félreismerted, ez valószínűleg az elégtelen kommunikáció következménye.

2016. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen dolog miatt nem tovább tanulni nagy butaság volt, már bocsi.


Am igen, utáld meg minél gyorsabban. Szakítani telefonon azzal szoktak max, aki átvert és undorod van ha látnod kell. Itt nem ez áll fent, uh jó nagy parasztság volt.


A foglald le magadat a legjobb tipp. Szerintem ne piálj, mert az full f@@szság, helyette dolgozz vagy sportolj. Az utóbbit most kimondottan jó elkezdeni, mert akár rengeteg új emberrel is megismerkedhetsz + most kicsivel több szabadidőd is van.


20/F

2016. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és igyekszem túl tenni magamat. :)
2016. jan. 31. 11:35
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki, hogy minél hamarabb kiderült! Így van esélyed tanulni a dologból és keresni valakit, aki megérdemel.

Az első nagy szerelmet és az első komoly kapcsolatot mindig nehéz elengedni. Sajna ez ezzel jár...

Az teljesen mindegy, hogy lefeküdt veled, azt az emberek szerelem nélkül is meg tudják tenni.

Azzal meg, hogy miket mond meg ígér, sosem kell foglalkozni, azt nézd meg, hogy mit tesz érted. Látod te teljesen feleslegesen feladtad érte a tanulást. Mégis miért? Komoly döntéseket valakivel kapcsolatban csak akkor érdemes hozni, ha számíthattok egymásra, ha elköteleződtetek, pl. házasok vagytok. Ne higgy az adott szónak! Komoly vállalkozások sem adott szóra, hanem szerződésekre épülnek. Amig nem jegyzett el valaki és viselkedik úgy, hogy tényleg tiszteletben tart, addig vedd úgy, hogy te egy egyedülálló ember vagy és a magad boldogulásával törődj, hogy ne járj megint így.

A szakítás időzítését illetően, pedig valószínűleg már érlelődött benne a dolog és most jött ki.

Én úgy vagyok vele, hogy felesleges ilyenkor már boncolgatni, hogy mi volt a hiba, van olyan is, amin lehet, nem tudsz változtatni, de valaki épp azon tulajdonságod miatt fog téged akarni. :) Másrészt, ha ezen kattogsz, az azt jelenti, hogy te még meg akarod oldani, míg ő nyilvánvalóan már nem. Így amíg te hiszel a megoldásban és újrakezdésben, addig a feldolgozási folyamatok sem tudnak beindulni. Tehát szerintem fogadd el és lép tovább, várd az új lehetőségeket és mindig figyelj a jelekre a jövőben!

Hidd el, most pont egy esélyt kaptál arra, hogy találkozhass a számodra megfelelő emberrel, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy! :)

2016. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sztem örülj, hogy még csak 21 éves fiatal leányzó vagy! Ismerek nőket akik 10-20 évet elvesztegettek olyan férfira aki nem érdemelte meg! Utólag egybehangzóan szinte ugyanazt mondták, nemhogy kiélték volna a fiatalságukat amikor tehették.

Előtted még az élet és simán kipróbálhatnál új dolgokat, hobbikat, magadat képezheted, akár nyelvet tanulhatsz. A srácot meg rázd le, mert rosszabb lesz ha kontaktot tartasz vele. Találj különbb srácot magadnak aki becsüli az idődet és nem csak néhai kufirc miatt keres fel (szánalmas egy alak).

2016. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
21 vagy előtted az élet..Legalább őszinte volt ..Jobb lett volna ha fűvel fával megcsal.Sablonos szöveg de igaz..az idő minden sebet begyógyít.nekem.mikor elhagyott a párom ennyi idősen nekem is világvége hangulatom volt.Fél év múlva.meg megtaláltam a legjobb embert a világon.2 gyerekünk van és 8 éve vagyunk együtt..társkereső n ismerkedtünk meg.,
2016. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy ilyen fiatal vagy :)


Hajrá az új életedhez, nincs semmi veszve! A válaszaid alapján kérdező,te felnőttebb vagy,mint ő valaha is lesz!

2016. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatatásokat! Jól esnek! :) Komolyabb is voltam, de persze mindketten egyidősek vagyunk. Sajnos a szülei elváltak és én segítettem neki a feldolgozásban mindenben támogattam. Erre jött nekem egy betegség kezdtem felépülni és a szülinapom is elmúlt, utána kitett. Sose lesz ezek után önbizalmam, mert sajnos 140cm magas vagyok ami korlátoz. De az életünk kiszámíthatatlan, talán egyszer elmúlik minden. Köszönöm a támogatást nektek! Óriási ölelést küldök mindnekinek!!
2016. jan. 31. 15:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Elment, majd lesz jobb. 6 év után telefonon szakítani?! Jézusom, jó hogy nem nem SMS-ben...!

Pasi mindig lesz új, ahogy nő is. Talán jobb lesz, talán nem, egyedül annyi biztos, hogy ennél már csak jobb lehet mint amit most érzel.

Annyit tehetsz, hogy elkezded magadban felépíteni mit akarsz, mit szeretnél elérni az életben. 21 évesen előtted áll, nem emiatt a srác miatt fog összeomlani. Még nem is éltél igazából.

2016. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!