Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért a nő van vérig sértődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nő van vérig sértődve ezek után? Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés

Unokatesómról van szó, és a barátnőjéről.


Unokatesóm 32 éves. Nemrég történt az, hogy meghalt unokatesómék rákbeteg édesanyja. Nagyon szoros volt a kapcsolat unokatesóm, az öccse, meg az anyuka között, én is nagyon szerettem, mert nagyon kedves, aranyos nő volt. A temetés egyik nap délelőtt volt, unokatesóm, és öccse végig sírta a temetést.

Délután jött azonban a hideg zuhany. Amikor megnyugodott mindenki egy kicsit, a nő egyszerűen az unokatesóm elé állt (amikor kettesben voltak), és közölte vele, hogy át szeretné gondolni a kapcsolatot (akkor már 6-7 éve voltak együtt, és az esküvőt is tervezték), mert ő kissé csalódott unokatesómban, mert nagyon férfiatlannak találta azt, hogy a temetést végigsírta.


Unokatesóm olyan szinten csalódott a lányban, hogy miután összeszedte magát, kiadta az útját, megmondta neki, hogy akkor keressen magának egy olyan embert, aki az összes érzelmét telibesz@rja, mert ha ez neki férfiatlan volt, akkor megérdemli, hogy olyan emberrel legyen, aki semmibe veszi.

Miután ezt elmondta, a nőt még aznap elköltöztette, összepakoltatott vele, és mehetett amerre látott. (ház unokatesómé)

Azóta visszahallottuk, hogy a csaj vérig van sértve, meg miért kellett ennyire eltúlozni, ő csak "építő" kritikát mondott, hogy szerinte nem illik egy férfinak végbőgnije egy temetést.


Nem provokálásnak szánom a kérdést, sajnos ez tényleg megtörtént nem régen.


Mi van az ilyen nő fejében? Miért ő van megsértődve?

Unokatesóm édesanyjával is jó volt a viszonyuk (unokatesóm is meg a csaj is mesélte régebben), miért kellett ezt csinálnia?


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ez mégis mire volt jó, pedig szerették egymást. Egy temetésről mégis hogyan juthat valaki ilyen következtetésekre? Mégis mit kéne temetésen csinálni? Fapofával ácsorogni, mintha valami iskolai ünnepség lenne?


Ti mit gondoltok?



2016. febr. 13. 08:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%

A lány vagy önző és elege lett abból, hogy vele éppen nem foglalkoznak, vagy valamiféle otthonról hozott kényszer van a fejében pl. a szülei nem engedék sírni stb. Akkor sem a temetés napján kellett volna, másrészt viszont pont az ilyen dolgok néha a legrosszabbkor törnek ki.

Fontos, hogy eddig hogy viselkedett és milyen társ volt, mert ettől függ egy ilyen rakció megítélése. De az unokatestvéred ezek szerint már döntött.

2016. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de egy temetésen kit érdekel, hogy kinek zavaró a sírás és kinek nem?

Ha én siratnám édesanyámat, engem a legkevésbé sem érdekelne, ki tartja azt teátrálisnak és ki nem. Tipikus begyöpösödött, konzervatív felfogás. "Jaj mit gondolnak rólunk", "jaj majd mit mondanak mások".

A csajnak meg adtam volna egy nagy büdös pofont. Aki ennyire érzéketlen, és még egy anyját sírva búcsúztató férfiben is a férfiatlanságot látja, és még közli is vele a temetés napján, az megérdemli, hogy egy ócska rongyként kezeljék.

2016. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A lány szülei sem értették, mégis mire volt ez jó. Mármint amit a lány csinált. Mert hazaköltözött, és vérig van sértve, hogy őt kidobták, pedig ő csak "jót akart".
2016. febr. 13. 09:33
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 12. Én nem vagyok konzervatív, a mi családunkban nem szoktak sírni. Ez nem érdem, csak mondom. Nekem általában zavaró a sírás, de bizonyos határok között tolerálom, főleg ha valaki gyászáról van szó, ha zavar, akkor is uralkodom magamon.

Hogy mi ütött ebbe a lányba, azt nem tudom, mert nem ismerem. Vagy alapból önző és buta, vagy ha nem, akkor nem tudom, mért viselkedett pont most ilyen ostobán és embertelenül.

2016. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként az sem tűnik okos dolognak, hogy valaki egy hét éves kapcsolatot indulatból felbontson, ráadásul olyankor, amikor tudja magáról, hogy nincs döntésképes állapotban.

Az egész teljesen ostoba helyzetnek tűnik.

2016. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem lepontoz majd a sok képmutató, felszínes, álszent, beképzelt szuka, meg a sok macsó gyerek, akik már láttak puncit én meg még nem, de mindegy, leírom a véleményem akkor is, ha tetszik, ha nem

szerintem a sírás nem nőies és férfiatlan, hanem aki jószívű, jólelkű ember az időnként sír, annál eltörik a mécses, azok a férfiak szerintem akik sosem sírnak semmivel sem férfiasabbak nálam, vagy unokatesódnál és az öccsénél, nem szégyen a sírás, akinek vannak érzései, van lelked, nem vagy egy ferde lelkű gennyláda, akkor időnként elsírod magad, pl. temetésen, vagy egy szomorú filmen, én pl. férfi létemre sírtam már pár filmen is, pl. amikor a Harry Potterben meghalt a manó, meg mindig Az Oroszlánkirályon, meg pl. tavaly a kutyám halála után, vagy amikor az én nagyapám volt súlyos, rákos beteg és halála előtt sokat szenvedett, vagy amikor engem elutasító nők a lelkembe tapostak, játszottak az érzéseimmel, akkor is sokat sírtam, szóval a sírás nem a gyengeség és a b***ság jele, hanem annak a jele, hogy jobb ember vagy a sok rosszindulatú, senkiházi, flegma, felszínes, nyálas embernél, az unokatesód jó lelkű ember, ráadásul közel állt hozzá az édesanyja, ez természetes reakció volt, szóval szerintem a hiba nem azokban a férfiakban van, akik tudnak és időnként szoktak sírni, hanem az olyan p***ákban van a hiba, akik ezt szánalmasnak és férfiatlannak tartják.

2016. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem kötekedni akarok, nem kérdés, hogy a lány hülyeséget csinált, de a kérdés nem ez volt, hanem az, hogy mért. Erre próbáltam választ keresni és aki ezért lepontoz és sérteget, az tévúton jár.
2016. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Dominik. Bizonyos dolgok társadalmi rétegtől, neveltezéstől, jellemtől esetleg nemtől is függenek.

Kultúra függő, hogy egy viselkedésmódnak a közösség tagjai milyen jelentést tulajdonítanak.

Valakit érzéketlennek hívni, mert nem sír, pont olyan tévedés, mint a fordítottja.

És mielőtt megkövezzük a lányt, ne felejtsük el, hogy annyit tudunk a kapcsolatról, amit az unokatestvére pár sorban elmondott. Azt a vitát sem hallottuk, nem tudjuk, pontosan mi éd mért hangzott el. Kár, hogy nem tudjuk megkérdezni a lányt is.

2016. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

"Egyébként az sem tűnik okos dolognak, hogy valaki egy hét éves kapcsolatot indulatból felbontson, ráadásul olyankor, amikor tudja magáról, hogy nincs döntésképes állapotban. "


Nem azonnal. Írtam, hogy miután összeszedte magát, és gondolkodott rajta. Azaz kb 1, másfél hétre rá.

2016. febr. 13. 11:09
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért egyes válaszadóknak megint sikerült kikerekítenie, hogy egy nőnek tulajdonképpen mindent el kell nézni.

Ja persze, mivel nő csinálta ezt az ocsmányságot, így biztos a másfajta kultúra tehet róla, biztos lelki gondjai voltak szegénykének és ott tört ki, biztos az ő családjában más a szokás, stb.

Gondolom ha férfi csinálta volna ezt, mindenki helyeselne, hogy azt az érzéketlen mocskos állatot dobja ki a nő, mit képzel magáról, és még lehetne sorolni. Undorító ez a kettős mérce!


Én is ismerek ilyen tahó érzéketlen csajt, akinek szó szerint semmi sem férfias, mert szerinte egy igazi férfi nem sír, nem érez fájdalmat, és még lehetne ezt az elmebajt folytatni.

Mellesleg miért kell azon csodálkozni, hogy felbontotta a 7 éves kapcsolatot? Ha az én párom ilyen szinten lesz@rná, hogy édesanyám örökre elment, és még a szememre vetné, hogy miért is sírtam a temetésén, én is kidobnám páros lábbal a francba, legyünk akárhány éve együtt, és ezt nem hirtelen felindulásból tenném. Aki ilyen szinten nem képes az empátiára, azzal normális ember nem akar közös jövőt tervezni.

2016. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!