Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért a nő van vérig sértődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nő van vérig sértődve ezek után? Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés

Unokatesómról van szó, és a barátnőjéről.


Unokatesóm 32 éves. Nemrég történt az, hogy meghalt unokatesómék rákbeteg édesanyja. Nagyon szoros volt a kapcsolat unokatesóm, az öccse, meg az anyuka között, én is nagyon szerettem, mert nagyon kedves, aranyos nő volt. A temetés egyik nap délelőtt volt, unokatesóm, és öccse végig sírta a temetést.

Délután jött azonban a hideg zuhany. Amikor megnyugodott mindenki egy kicsit, a nő egyszerűen az unokatesóm elé állt (amikor kettesben voltak), és közölte vele, hogy át szeretné gondolni a kapcsolatot (akkor már 6-7 éve voltak együtt, és az esküvőt is tervezték), mert ő kissé csalódott unokatesómban, mert nagyon férfiatlannak találta azt, hogy a temetést végigsírta.


Unokatesóm olyan szinten csalódott a lányban, hogy miután összeszedte magát, kiadta az útját, megmondta neki, hogy akkor keressen magának egy olyan embert, aki az összes érzelmét telibesz@rja, mert ha ez neki férfiatlan volt, akkor megérdemli, hogy olyan emberrel legyen, aki semmibe veszi.

Miután ezt elmondta, a nőt még aznap elköltöztette, összepakoltatott vele, és mehetett amerre látott. (ház unokatesómé)

Azóta visszahallottuk, hogy a csaj vérig van sértve, meg miért kellett ennyire eltúlozni, ő csak "építő" kritikát mondott, hogy szerinte nem illik egy férfinak végbőgnije egy temetést.


Nem provokálásnak szánom a kérdést, sajnos ez tényleg megtörtént nem régen.


Mi van az ilyen nő fejében? Miért ő van megsértődve?

Unokatesóm édesanyjával is jó volt a viszonyuk (unokatesóm is meg a csaj is mesélte régebben), miért kellett ezt csinálnia?


Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ez mégis mire volt jó, pedig szerették egymást. Egy temetésről mégis hogyan juthat valaki ilyen következtetésekre? Mégis mit kéne temetésen csinálni? Fapofával ácsorogni, mintha valami iskolai ünnepség lenne?


Ti mit gondoltok?



2016. febr. 13. 08:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos a nők ilyenek. Elvárják a férfiaktól, hogy soha ne sírjanak, mindent rezzenéstelenül tűrjenek, sőt, legjobb, ha soha semmilyen érzelmet nem mutatnak ki. Számukra ez jelenti a férfiasságot.
2016. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21. Azért ez az általánosítás elég erős. Igen, vannak ilyen nők, ahogy vannak olyan férfiak is, akik elvárják, hogy a nők vezessék a háztartást, neveljék a gyerekeket és ne szóljanak bele "komolyabb" dolgokba. De szerencsére vannak olyanok is mindkét nemből, akik tovább látnak az orruk hegyénél.
2016. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Egyes válaszadók csak általánosítani és közhelyeket hangoztatni képesek. Hol írtam én arról, hogy egy nőnek vagy férfinak mindent el kellene nézni? Egy konkrét nő és egy konkrét férfi konfliktusáról beszélünk. Rajtuk kívül él még pár milliárd ember, majd szólok, ha mindegyikre kötelező dolgokat írok, jó? De amíg nem, addig kéretik nem olyan gondolatot tulajdonítani nekem, ami valójában csak a másik ferdítéséből jött létre.

Még egyszer felhìvom a figyelmet, hogy a kérdező kérdése a "mért" volt, és nem az, hogy még milyen szidalmakat lehetne a (volt) pár fejéhez vágni.

2016. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

A nőben nem volt semmi érzelmi intelligencia. Aki képes ezt mondani (még, ha ezt is gondolja magában) egy temetés után a párjának akkor az menthetetlenül bunkó.

Lehet ezt gondolja, de intelligencia kérdése, hogy nem rúgsz bele olyanba akin látod, hogy amúgy is padlón van, pláne akkor, ha a párodról van szó. Ez már normál intelligencia kérdése is így a nőnek egyik sincs meg igazán.

2016. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, abban megegyezhetunk, hogy a no hulye volt, ez nem vitas.

Ennyibol nem tudom megmondani az okat, ahhoz jobban kellene ismerni ot. A volt parja talan meg tudna mondani, o ennyi ido alatt megismerhette. Lehetett siman buta, nem merte fel, hogy ez - ha mar annyira zavarja - nem a legjobb alkalom, hogy ezt felhozza. Lehet valamilyen betegsege is. Egy pszichopata, aki siman megkinoz egy allatot mert kivancsi hogyan szenved ki, szerintem kepes lenne ilyenre. De a pszichopatak talan intelligensebbek annal, hogy igy elaruljak magukat. De van egy csomo mentalis zavar, lehet olyan, ami ezzel jar.

2016. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő tényleg nagyon primitív lehet. Nagyon jó, hogy kiadta az útját az unokatestvéred.
2016. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez a nő elég nagy bunkó. Más gyászába így belegázolni...

Szerintem nincs azzal gond, ha egy férfi sír temetésen. Apukám is sírt 50 évesen, mikor meghalt a mamám, pedig apukámat, pedig kb. 2x láttam eddig sírni, mert sosem szokott.

Nekem az a furcsa, hogy ez a nőről így 6-7 év(!) után derül ki.

2016. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!